Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Teszteljek?

Lehetek terhes? Teszteljek?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit. Véleményekre lennék kíváncsi. Röviden leírom. Április végén menstruáltam, de nem olt az igazi kitartott annyi napig de nagyon kevés volt. Rá kb 1 héttel elkzedett fájni a mellem ami azóta is megvan es méretben js mintha nagyobb lenne. Peteérés idejében elkezdett hányingerem lenni és társult mellé szédülés is valamint enyhe hasgörcs mint ami mensi előtt szokott lenni. Csináltam tesztet de negatív lett, mensi előtti héten is és az is. Bár mkntha nagyon nagyon halványan lett volna valami, de azt lehet már csak én képzeltem oda. Most megjött már múlóban van, de a hányinger megmaradt és a mell fájás is. És néha szúrkál alul a hasam és enyhén mintha görcsölne is ami ilyenkor már nem szokott lenni. Ja és a peteérésemet általaban észde szoktam venni most kimondottan figyeltem is, de szerintem nem volt. Szerintetek lehetek terhes? Csináljak mensi után még egy tesztet? Vagy csak én beszélem már be magamnak? Köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 27. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha most van múlóban a megfelelő, akkor szerintem nem vagy terhes. De hogy megnyugtatsd magad csinalhatsz tesztet persze.
2019. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!