Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jók a babaváró kalkulátorok?

Jók a babaváró kalkulátorok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, láttam hogy a bank360nál és a bankmonitornál lehet számolgatni, kalkulálni a babaváró hitelhez. Érdeklődnék, valaki használta már őket, megbízhatónak gondoljátok őket? És ha kitöltöd ezeket akkor mi történik, felhívnak és tudnak segíteni?

Köszi előre is a tapasztalatokat



2019. máj. 30. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

En most raneztem. Hat gondolom amennyi infó van rola egyelore az alapjan jo. De en inkabb bemennek egy bankba.


Amugy ez most ugy van, hogy csak azok a gyerekek számítanak akik meg nem szulettek meg? Nekem pl van mar egy lanyom es most varjuk a kisfiunkat is de majd csak telre. Szoval akkor en eszerint nekik ha megszulom a másodikat is, egy gyerekesnek szamitok? Gaz.

2019. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen akkor te 1 gyerekesnek számítasz, de azért ez sem olyan gáz. Hol kapsz kamatmentes hitelt? Vagy eddig mikor kaptál ilyen lehetőséget? Anno annak idején a szicpol max Persze én is jobban örülnék, ha elengednének 30%ot.De még mindig nem tudom rossznak érezni ezt a dolgot. A kalkulátor az eddigi információk alapján nekem reálisnak tűnik. De én is azt mondom menj egy bankba. Az a biztos
2019. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hja nem, kettes nem igy ertettem h gaz csak mindjuk ha mar 2 v 3 gyerekem lenne lehet nem szeretnek egy negyediket ezert.


Persze igy is nagyon örülünk, hogy van ilyen. Az se baj ha nem engedneknel belole, kifizetem en becsülettel amivel tartozom.


Az a velemenyem de biztos lesz aki leugat erte, hogy akinek nincs segitsege, fiatal es nem keres átlagon felul annak nulla eselye van sajat lakashoz jutni ezek neljul. (remelem ezzel majd kicsit javul a helyzet) mondom egy példát..


Mi most eppen 5 eve teszunk felre havi 20e ftot fundamentara egy szamlara es egy masikra meg 2eve uennyit. (2 db 8-8M ftos szamla) emellett fizetjuk a lakbért (lakast nem örököltem, se az anyam se az apam, a szüleim a sajat lakasukban élnek es remelem ez igy is lesz sokaig meg, ( ők becsuletes kozeposztalybeli munkabol elo kisvarosi emberek akiknek van eleg kiadasuk nelkulunk is, segiteni nem tudnak es nem is kérnénk)


Havi 40e lakastakarek mellett +70e ft lakber mellet nekunk nincs penzunk egyeb megtakaritasra. Akkor honnan lenne eleg az a max 16M ft amink van egy lakasra? Sztem nagyon jo ez a hitel, mert akkor lehet egyszer inkabb a hiteleket fizetem majd nem a lakast feketen a tulajdonosanak. Szóval nem elegtelenkedek csak remelem azert ha nem is kedvezmeny szintjen de elbiralasnal számít az, hogy nekunk van mar egy gyerekunk.

2019. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!