Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen anyukár...

Mit gondoltok az ilyen anyukáról? Tényleg sokan vannak így?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 30. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem gondolok semmit, mert a saját életemmel foglalkozok.
2019. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Jah egyes, annyira éled az életed, hogy a kérdés kiirása után 1 perccel már válaszolsz is :D Szerintem sok netfüggő és egyéb függő szülő van, meg olyan is aki veri és elhanyagolja a gyerekét. Az internet előtt is voltak, csak azok a kocsmába jártak.
2019. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Úgy utálom ezt az uszítást..


Igen, én vagyok így. Foglalkozok magammal, beszélek emberekkel a neten, hogy legyenek társas kapcsolataim, elolvasom a híreket, és van hobbim.


Nem azért lettem anya, hogy csak a gyerekemmel játsszak.


Minden nap foglalkozok vele és magammal is.


Szóval lehet, hogy két órát az van, mint a videón(csak az elejét néztem), de előtte/ utána 2 órát nyomom a legót vagy rajzolunk, vagy vágunk.


Ebben nincs semmi rossz, nem játszópajtás vagyok, hanem az anyja.


Nálunk levetítettek szülőin egy videót, amin egy 2 éves gyerek orvosi váróban megállás nélkül “anyázik” a nő meg nyomkodja a telefont és nem reagál a gyerekre. Honnan tudják, mi az előzmény? Hogy épp mi történik a nem mutatott számítástechnikai eszközön?? És ha játszik is, mi abban a rossz, hogy nem akar minden pillanatban csak a gyerekével foglalkozni?


Semmi baja nem lesz a gyereknek, ha az anyja épp nem ér rá bármi miatt.


A lényeg az egyensúly, mindig jusson mindenre idő, magunkra is.

2019. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Hármas válaszolóval érték egyet.
2019. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
3# akkor nézd végig és rájössz,hogy ez nem arról szól,amilyen te vagy.
2019. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Vègignéztem, pont arról szól, ne hanyagold el a gyereked.


Csak másik lehetséges következményt vázoltak fel, ami nevetséges.

2019. máj. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 #4 igen végre valaki rájött a lényegre :)
2019. máj. 31. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Olcsó, hatásvadász felvétel. Nem emlékszem, hogy anyukám legozott volna velünk, és egyebek, három gyerek, háztartás, nagy ház és kert mellett nem is lett volna rá ideje, ráadásul két-három éves korunk után mehetett vissza a gyárba dolgozni. Szeretetben nőttünk fel, gondoskodott rólunk, de nem volt a játszópajtásunk, ahhoz ott voltak a tesók és a szomszéd kölykök. És ha felhív, felveszem neki a telefont, és gyakran hívjuk mi is, és jövünk-megyünk hozzájuk.
2019. máj. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!