Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8-9 éves gyerekednél milyen...

8-9 éves gyerekednél milyen kullancs riasztót használsz?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, amit ruhára kell fújni?
2019. máj. 30. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
A 8-9 éves gyerekeket nem riasztja el semmi.
2019. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Semmilyet. Ha olyan helyre megyünk, zárt ruházatot adok rájuk, este átbogarászom a testüket.
2019. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1! Kösz az épületes hozzászólást, ha nem érted a kérdést, akkor nyugodtan tovább görgethettél volna.
2019. máj. 30. 18:59
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Értettem a kérdést csak gondoltam ha olyan értelmi fogyatékos a kérdező hogy nem tud magától kullancsriasztót találni a gyerekének akkor humorral oldom a kínos szituációt.
2019. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudod ki az értelmi fogyatékos? Azt hiszem, egyértelmű kettőnk közül. Menj és szórakoztasd a családodat - már ha van neked olyanod.
2019. máj. 30. 20:07
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Évek óta Galaktivbio kullancstiaszto sprayt használunk. Emellett fontos a megfelelő öltözet is természetesen. Ezzel a kombóval eddig sikeresen kivédtük a kullancsokat.
2019. máj. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a választ 6-os válaszoló!
2019. máj. 30. 20:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem a kerdest. 8-9 eves, nem baba. Elmesz a drogeriaba es lemeled az elso kullancsrisztit ami szimpatikus. 10-bol 10,1 gyerek tuleli. Most ebben itt mi a kerdes? Egyebkent az off is tokeletes.
2019. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tehát ha baba lenne, akkor a kérdéssel minden rendben van? Nem hiszem, hogy kisregényt kellene írnom, hogy miért erdekel. Ha nem tudok válaszolni/nem akarok/szerintem felesleges/nem értem, akkor nem válaszolok. Számomra is vannak ilyen kérdések, mégsem írom le, hogy mi a véleményem. De azért köszi, hogy válaszoltál!
2019. máj. 30. 21:07
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Igen kerdezo, mivel a babak bore teljesen mas. Egy kiskamasz borenek nem lesz baja egyiktol sem amit drogeriaban lehet kapni. Hacsak nem allergias ezt azonban nem tudjatjuk igy a neten. En mikor altalanos iskolas voltam boven hasznaltam ilyeneket. Nem volt bennem kullancs es bajom se lett tole. Ha nem ertem a kerdest azert csak szabad visszakerdezni, hatha te felejtettel ki egy infot, ami mas megvilagotasba teszi, nem? Amugy barmelyiket fujhatod a ruhara ha eleg messzirol fujod nem hagy nyomot. Azert a bokajat mindenkepp fujd be rendesen.
2019. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!