Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Hogyan fogytatok le...

Anyukák! Hogyan fogytatok le a szülés után?

Figyelt kérdés
Nos, 2 hónapja szültem,sajnos erős gyógyszereket kell szednem ami mellett tilos a szoptatás ezért a babám kizárólag tápszeres. Ezt csak azért írom le mert tudom hogy aki szoptat annak más a táplálkozása és más az étkezési rendje is. Tehát igy nekem bármit szabad ennem. A fő kérdésem az lenne hogy hogyan dobtátok le a plusz kilókat ugy hogy otthol babáztok? Csak akkor van időm ha a baba alszik de akkor is főzök,mosok,takarítok tehat időm nemsok van de egyszer-egyszer egy-egy órát tudnék edzeni,illetve az étkezésemen tudok alakítani. Ti mit ajánlanátok? Hogyan fogytatok néhány kilogrammot? Legalább 10-13kg-ot szeretnék leadni házon belül ugy hogy nemsok időm lenne sajnos. Várom a válaszokat kinek mi a tapasztalata.
2019. máj. 31. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a legnagyobb titokkal, az ősi módszerrel: elhagytam a cukrot, fehérlisztet és zsíros kaját 6 hónapra. Teljesen. Lement 15 kiló.


Nem ettem édesseget, kenyeret, tésztát, stb. Gyümölcs, zöldség, sovány hús, sovány sajtok, vacsira párolt brokkoli, csirkemellsonka, stb. Rengeteg főzelék, könnyű leves, ilyesmik. Ha a család gyrost rendelt, én krumpli nélkül kértem csak a husit és zöldséget.


Ennyire egyszerű a titok. Én szoptatás alatt csak híztam, szóval szülés után rólam nem "olvadtak a kilók" hanem brutálisan rakódtak. Ahogy abbahagytam a szoptatast, jött a diéta. Fél év -15 kg.

Slussz poén: ezt 7 évvel később a kistesó után is megcsináltam. Akkor 13 kg ment le 5 hó alatt ugyanilyen étkezéssel.

2019. máj. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, kis háttér: minden anyuka a csodafogyókúra titkát keresi. Nincs. Egy átlag kcal elégetés a nap folyamán kb. 1800-2000 körül van. Ha én belövöm hogy a kcal bevitelem max. 1200-1300 legyen, de soha ne menjek 1500 fölé, akkor hónapról hónapról csak fogyni fogok, eredményesen. Szamoltam nap mint nap. Tényleg nem ördöngősség. És ha a kívánt fogyás után sem zabál az ember, marad is.
2019. máj. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Lieftilttel. Bakker, anya lettem!
2019. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Feherliszt es fehercukor elhagyasaval 8 kilot. A zsirt en ugy tudtam, nem kell, mert az segit, hogy ne legyel folyton ehes, csak nem mindegy, milyen zsiradek: vaj, kokuszzsir es olivaolaj, amikorol ugy tudom jok, illetve a halban levo. De igazabol ha mar elhagyod az osszes cukros-lisztes etelt (pekaru, teszta, sutik, izesitett joghurtok, edessegek, pudingok, stb.), illetve a krumplit (ami lenyegeben cukor), azzal mar le tudsz fogyni.
2019. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam ugyan nem egész 5 kg volt csak de én is ugyanígy: elhagytam a cukrot és a lisztet, vacsorára nagyon minimálisat ettem, ha rizst ettem amellé mindig ettem zöldséget, hogy lelassítsam a szénhidrátot. Másfél hónap alatt lement a majdnem 5 kg.
2019. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Huu csajok nagyon koszonom ezt fogom tenni nagyon halas vagyok,remelem befog jonni es ledobhatok nehany kilot..koszonom szepen
2019. jún. 1. 05:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg: hogy ez nem egy hollywoodi csodadiéta ami bejön vagy nem. Ez biológia ami minden embernél ugyanaz. És amivel amúgy minden ember tisztában is van csak inkább valami egyszerűbb csodadiétát keresnek. Pedig a világ legegyértelműbb dolga: kevesebb kalóriát viszek be és ráadasul nem hízlaló dolgokból = fogyok.
2019. jún. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7, megcsak nem is kell kevesebb kaloriat enni, onmagaban az etelek osszetelenek megvaltozasa is fogyast eredmenyez. Most neztem nemreg egy videot, egy fazon a Supersize me c. filmhez hasonlo kihivast csinalt, egy honapig nem valtoztatott a bevitt kaloriamennyisegen, csupan behozta az etrendjeben nagyobb mennyisegben a cukrot es a lisztet, 8,5 kilot hizott egyetlen honap alatt, mind zsirban, a hasan, belein latszott, a maja rossz allatpotba kerult, mintha alkoholt fogyasztott volna, stb. Nagyon erdekes. 1 ev volt azt hiszem, mire helyre tudott razodni.
2019. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8, de, sajnos a kalória is számít. Ha ugyanúgy megeszi valaki a bapi 2000-2500 feletti kalóriát vagy még többet, akkor is hízni fog ha ezt csak egészseges ételekből teszi. A fogyás annak eredménye, hogy kevesebbet viszel be mint amennyit elégetsz.


Sok vegetáriánust van elhízva, mert hiába esznek zöldséget, magokat, halat, gyümölcsöt, de abból rengeteget.


De abban igazad van hogy nyilván ha választhat az ember egy 100 kcal-t tartalmazó szeletcsoki meg alma közt, az almával jár jobban.

2019. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!