Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Többi lent

Mi a véleményetek? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nos lesz egy hülye kérdésem de hátha akad valaki akinek hasonló “tünete “volt /van.

Szóval januárban volt egy pozitív tesztem , örültem és miegymás de sajnos nem maradt meg .Ereztem én is a haszurkát , hogy fáradt és almos vagyok, de ami meglepő volt , hogy folyamat jött fel a savam

Nekem ezzel sose szokott gondom lenni

Nem mondom pms tüntetnek mert akkor volt csak se előtte se utána

És most megint furcsa a hasam is és megint iszonyúan jön a savam

Szerintetek lehet szerencsém ? Volt már valaki hasonlóval ? Nem is igazán hányinger hanem a nagy gombóc a torkodban meg ez a sav dolog 😪

Köszönöm a válaszokat


2019. máj. 31. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad, hisz te magad is voltál hasonlóban, hasszurka meg sav nalad terhesség volt.

De ez nem jelenti azt hogy most is az. Az sem jelenti, ha még ketten ideírnak hogy savuk volt és terhesek voltak...ez ugyanis így önmagában nem terhestünet. A fura has sem, az bármikor barkinek lehet, pláne ha nagyon terhes akarsz lenni (tapasztalat)


Szóval tippelgetni nincs értelme, ha nem jön meg teszt és kész.

2019. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se mervado a sav. En megerzesbol csinaltam egy tesztet ami pozitiv volt. Poen, hogy amikor elotte valo honapokban negativat teszteltem, minden terhessegi tunetet tapasztaltam magamon, csak belul volt egy hang ami mondta, hogy meg nem jott ossze a babo.

En mindenesetre drukkolok neked.


10 hkm.

2019. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

A terhesség első jele a kimaradó mestruáció. Erről egy árva szót se sikerült írnod ebben a kérdésben.


A második a hcg szint emelkedése, vagyis egy pozitív terhességi tesz. Erről még annyi szó sincs.


Az a véleményem, hogy csinálj egy tesztet.

2019. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A sav nekem a hatodik héten jelentkezett. Ha már abban járhatsz, akkor lehet az. Ha még ki sem maradt, akkor nem valószínű. Elég fontos információkat hagytál ki, mikor kéne megjönnie pl
2019. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat bár én nem erre voltam kiváncsi (hanem h másnak is volt -e hasonló ) komolyan nem vagyok soha savas 29 évem alatt kb most először illetve másodjára érzem ezt

Még korai tesztelnem egy bő hét.. és nem vagyok annyira be pörögve h nem várt előtt csináljak 80 tesztet hiszen értelme az nulla

Tisztában vagyok vele h nem terhes tünet, a fura hasas dolgot pedig az előző terhességem miatt írtam mert kb ugyanúgy érzem magam

Ott akkor ugyanígy kezdődött minden

Csak sajnos nem maradt meg

Kiváncsi voltam a velemenyeitekre

2019. máj. 31. 13:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden esetre majd ha meg kell jönnie írok hogy hogyan alakult és hogy végül mi lett :) köszönöm a válaszokat
2019. máj. 31. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja hát egy héttel kimaradás előtt még be sem ágyazódott szóval savad az ezer százalék hogy nem emiatt van. Semmi kapcsolata a gyomorsavnak a pusztán még vándorló petesejthez akkor sem ha lesz beágyazódás esetleg.

A fura érzet a hasban meg teljesen normális minden nőnél a ciklus 2. felében hosz millió dolog történik odabent..De az biztos hogy nem terhesseget érzel még hiszen a terhesség (ha lesz) még el sem kezdődött egy héttel a vérzés kimaradása előtt...

2019. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!