Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 8 és egy 7 eves...

Van egy 8 és egy 7 eves kislányom. Kistestvérük lesz . Akiknél ekkora a korkülönmbség milyenek voltak a hétköznapok? Mesélnétek?

Figyelt kérdés

Valoszinüleg kisfiu lesz a pici . A lányok nagyon örülnek neki eddig 😊 hogy viszonyult a nagyobb / nagyobbak a picihez ? Esetleg késöbb , hogy jöttek ki egymással ?

A kicsi nem lesz egy picit kirekesztve ? A két lányom közt nagyon szoros és jo a kapcsolat .


2019. máj. 31. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiaim hét és kilenc évesek voltak, amikor a legkisebb megszületett. Nagyon várták ők is, annak ellenére, hogy nem akartak testvért. Azóta is imádják, öröm nézni, ahogy foglalkoznak, játszanak vele. Még csak kilenc hónapos a kicsi, ezért nem tudom később mi lesz, de azt gondolom, hogy ők együtt játszani már nem nagyon fognak, de ettől még lehet igazi szeretetteljes kapcsolatuk.
2019. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
9 evvel fiatalabb az ocsem. En nagyon vartam a tesomat, jo a viszonyunk, de nyilvan o meg kisgyerek volt mikor en mar elkoltoztem otthonrol. Nem volt semmi extra. Azert en mar eleg nagy voltam. Volt hogy en mentem erte az oviba es hazasetaltunk, volt hogy en vigyaztam ra otthon, mikor anyaeknpl elmentek egy moziba. Jol elvoltunk igazabol.
2019. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 6 és 5 évesek voltak a lányok mikor kiderült,hogy kistesójuk lesz.Nagyon várták.Most 10 hónapos a kicsi,kisfiú.Odavannak érte,imádják.Főleg,így hogy egyre nagyobb éa már ő is fedezi fel a világot,megy utánuk.Mi így szerettük volna,hogy pici korkülönbséggel 2 gyerek,majd néhány év múlva jöhet a harmadik.Most 30 hetes vagyok a 4.babaval,így hármaskának is lesz valaki akivel nagyon közel vannak korban egymáshoz,jól összenőnek majd.Bár ő kislány lesz,de nekem is 2 évvel fiatalabb az öcsém és mindig is nagyon szoros kapcsolatban alltunk egymassal.Ők is legjobb baratok lesznek majd.Bár

Visszaterve a kérdésedre szerintem ez a legjobb,ott van egymásnak a két lány,de a picit abszolut nem fogjak kirekeszteni,imádni fogják.Persze ha már majd kamaszodnak biztos más lesz és idegesiteni fogja őket a kistestvérük(bár ehhez nem tudok sokat hozzaszolni meg).

2019. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!