Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan/miben utazhat a baba a...

Hogyan/miben utazhat a baba a buszon ha határon is átmegyünk?

Figyelt kérdés

Mire mennénk 10 hónapos lesz. Mivel hotelt is fizetjük így nagyon drága lenne autóval menni, ráadásul utál az autóülésben lenni, végig ordítaná az utat. Egyébként nem túl hosszú, 1 óra az út+a határ. Vonaton már ültem vele, ott fogtam az ölemben nagyon élvezte. Viszont buszon még nem, pláne hogy nem tudom mibe kötnek esetleg bele a határon.

Másik ehhez kapcsolódó kérdésem: ha eddig nem igazán hordoztam megérné arra a 2 napra bérelni egy csatos hordozót pl vagy inkább a sportkocsi?


2019. máj. 31. 23:57
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

A busz is autos uthoz hasonlo , ugyh szerintem oda is kell neki az ules.

Ne berelj hordozot.

2019. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3 éven aluli kisgyermekek a nemzetközi járatokon az érintett országok mindenkor érvényes közlekedésiszabályai szerint utazhatnak. Egy felnőttel csak egy csecsemő utazhat. Gyermekülés biztosítása ajánlott, illetve kötelező, amennyiben az utazás olyan országba irányul, vagy áthalad olyan országon, ahol annak használata kötelező,illetve amennyiben az adott járat üzemeltetője azt kötelezővé tesz


Ez a volán szabályzatából van. Szerintem a legegyszerűbb ha felhívod a busztársaságot amivel utaznátok.

2019. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerekülésben bekötve. Mindenhol ezt kérik
2019. jún. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Vegulis egyszerubb a gyereket eltemetni, mint hozzaszoktatni az autosuleshez...
2019. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kockáztatnék, a neki való gyerekülésbe kötném és kocsival mennék. Nem idegesítené a buszon utazókat, ráadásul azt írod kb. 1 óra az út... ne viccelj, hogy az drága.
2019. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért kell minden kérdésnél lenni egy ilyen idiótának mint te 4-es??? Erre gondoltam mert nyilván nem én lennék az első aki gyerekkel buszozik. Csak nem tudtam hogyan. De igen, nagyon drága fogadni valakit aki autóval át visz, mert nem a kilómétert nézik hanem mert jajj külföld. De utolsó belátom igazad van, tényleg nem szeretném hogy bárkit is zavarjunk így maradunk az autónál.
2019. jún. 1. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!