Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy viselte a gyereketek azt...

Hogy viselte a gyereketek azt pár nap külön létet?

Figyelt kérdés
Akik kis korkülönbséggel szültek hozzátok szól a kérdésem. Hogy viselte az első gyerek ameddig ti a kórházban voltatok? Mire érdemes figyelni? 2éves lesz a fiam.
2019. jún. 2. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Az apjával volt, kb észre sem vette, hogy nem voltam otthon
2019. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ámen :) remélem az enyém is jól fogja. Sztem én jobban félek tőle, mint amennyire fel fogja venni.
2019. jún. 2. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Tudom, nem ez volt a kerdesed, de ha nem csaszar, szulhetsz ambulansan, es ha tudod mit, hogyan mobdj 12-24 oran belul otthon is lehettek.
2019. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Komolyan??? Ezt kérlek fejtsd ki nekem.
2019. jún. 2. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ambuláns szülés érdekel akkor itt találsz egy írást róla: [link]


Nálunk 1.5 év a két gyerekünk között a korkülönbség, az anyukám jött el hozzánk és vigyázott a fiunkra. Jól viselte, abból sem volt gond mikor meglátogattak minket a korházban és mi még nem mentünk haza. Előtte 2 könyvet is vettünk mesélni neki erről az időszakról és próbáltuk felkészíteni amennyire csak lehet.

2019. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket éppen erre a cikkre bukkantam miután elolvastam a választ és elkezdtem keresgélni. Nem hiszem, hogy ez egy kisvárosban kivitelezhető. A gyerekorvosok nem túl rugalmasak kizártnak tartom, hogy ki engedjék velem, meg hát a pénz... Az nagy úr.

Melyik könyvet ajánlod? Emlékszel rá?

2019. jún. 2. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
13 hónap van a lányaim között. Nekem volt rosszabb szerintem, imádja az apját a nagylányom, tök jól elvolt vele. Viszont amikor hazamentünk, velem furcsa volt 1-2 napig. A kicsit nézegette, simogatta, cuki volt vele (azóta is imádja), de rám haragudott kicsit. 3 nap kellett hozzá, hogy megenyhüljön, de onnantól ugyanúgy én voltam számára a világ közepe. 😊
2019. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!