Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5-3eves gyerekedet miben...

2,5-3eves gyerekedet miben altatod ilyen idoben? Bolcsodeben/ovodaban mi van rajta?

Figyelt kérdés

A lakasban 22fok van.


En tegnap mar nyari pizsomaban altattam, ma is csak egy hosszuujju bodyban tervezem.

Ez lesz rajta a bolcsodeben is, normal vastagsagu szabadido nadraggal.



Nem tudom, hogy tuloltoztetem e?!

Reggel hideg van (14fok), delutan 28fok esovel....


2019. jún. 2. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Bölcsiben body+ pelusa/bugyi amiben alszanak a gyerekek. Nyáron nincs behúzva semmi a huzatba, csak azzal takaróznak (ha szükséges) télen/ősszel/kora tavasszal vastag plédet húzunk a huzatba. De akkor sincs rajtuk zokni/nadrág... pizsama nincs, legalábbis a mi intézményi hálózatunkban nem "divat" a pizsama.
2019. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most hogy mondod, kicsit sok a ruha rajta, de még nem szólt érte. Rövid pizsi plusz melegítő anyagú pizsama overál. Takarót nem tűr el, ezért a pluszréteg, ami mostmár soknak tűnik, bár nem izzad reggelre le. Nappal bugyiban pólóban csatakosra izzadja magát.
2019. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat lehet csak egy rovid ujju poloban lesz holnap, persze reggel pulcsiban megy, annyira tancstalan vagyok 🤔🙃
2019. jún. 2. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body plusz pizsama alsó,felső. Ő sem takarózik be. Bölcsiben a ruhàjàban alszik,ami rajta van. Body plusz póló,nadrág.
2019. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 26.5 fok van (tervezünk klímát szereltetni) kisgatyában alszik 3 napja. A bölcsi ma vittem nyári ruhadarabokat, mikor mentem érte atlétában és rövidnadrágban volt. Reggel póló, véknyabb zipzaros pulcsi, leggings volt rajta. 3 éves fiú
2019. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Éjszakára azért sem öltöztetem fel, mert egy téli prémes pléd a kedvence, ezt visszük mindenhová, mint a nyunyókát. Szóval az melegíti, ha kell, ha nem.
2019. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!