Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta megszületett a gyerekünk...

Mióta megszületett a gyerekünk egyfolytában fáradt vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél éves elmúlt, szóval már nem baba.Nem is kel már olyan sokszor csak 2-3 alkalommal,most már pár éjszakát végig is aludt.Ennek ellenére én egyre fáradtabbnak és álmosabbnak érzem magam sokszor egész nap.Más is van így ezzel? Mi segít ezen?

2019. jún. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
ORvos? Vérkép?
2019. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

A mi lányunk is másfél éves, szerintem ez full normális. Oké, hogy most már elég sokat tudunk aludni, de egy kis energiabomba, napközben állandóan kell vele csinálni valamit.


Az egyik az, hogy próbáljatok olyan programokat szervezni, amiket te is élvezel: találkozás barátokkal stb. Mondjuk ettől még ugyanúgy fáradt maradsz ;-)


A másik, hogy mi a párommal megpróbálunk minden hétvégén mindkettőnknek kb. 2 óra pihi időt biztosítani, amikor a másik elmegy sétálni a gyerekkel.

2019. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért rögtön a vashiány ugrott be. Csináltass egy labort
2019. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Szeretem az olyan "kérdéseket", amik igazából kijelentések...


Aludni amikor csak adódik. Ha az se válik be, akkor doki.

Vagy rendes kiadós pihi nap, a gyerkőcöt pedig mamára vagy valakire rábízni, míg kell neked pihenő pl egy vasárnap délután.


Vannak napok mikor kell idő magadra is.

Nem pedig kényszeres háztartás vezetés vagy a gyermekkel való törődést mellőzni pár pihenő órára.


Ez nem azt jelenti, hogy valaki rossz anyuka, de ha nem vagy kipihent az nem csak a saját gondod.

Ingerültebb lehetsz, ami senkinek se jó, főleg nem a kicsinek, akihez folytonos türelem s figyelés kell.


Szóval a gyermek s saját érdekedbe tedd meg a lépést, amit kell/igényel a szervezeted.

2019. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a fiam, baromi fáradt tudok lenni mellette. Nem is fizikálisan inkább mentálisan fáraszt le. Déli alvásnál én is mellé szoktam feküdni, 1-1,5 óra alvás csodákra képes.
2019. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondolkodom az orvoson is, de igazából pár hete van kánaán, nem tudom eldönteni, hogy ez még az elmúlt másfél év nem alvásáról szól, vagy csak tényleg vashiányom vagy ilyesmi lehet.

Amúgy tényleg úgy van ahogy valaki írta, hogy ,,agyból" fáradok, de ma éjjel is szépen aludt egyszer se kelt, 10 kor elfeküdtem én is, reggel meg úgy keltem mint akin átgyalogoltak vagy 2000-en.

Minden esetre elmegyek vérvételre.Köszi a válaszokat:)

Szép napot, mentek a zöld pacsik mindenkinek:)

2019. jún. 3. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!