Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Másnál...

Mit gondoltok erről? Másnál is így van?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik és minden sort át tudok érezni :)

[link]


2019. jún. 3. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Remélem, hogy nálunk nem így lesz, mert a párom éjszakai bagoly. :D
2019. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk eleve mindegyik gyerek 1x kelt.

Mivel férjem egésznap dolgozott 7-kor elment és 18-kor jött haza, így nem is volt kérdés, hogy én kelek éjszaka a gyerekhez mikor nagyobbak voltak akkor is.

De általában szombat éjszaka vagy sokszor péntek-szombat éjszaka a férjem kelt hozzájuk. Söt ha esetleg többször keltek egy éjszaka és már totál fáradt voltam akkor is fel fel kelt hozzájuk.

2019. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem. Kizárólag szoptatott mindkét gyerek (a nagyobbik csak volt), a cici nyilván nálam van. De amikor hasfájás stb miatt volt műsor éjjel, sokszor mondta a férjem, hogy feküdj le, majd én járkálok vele. Cicizni meg mondjuk félálomban az ágyban fekve szoktunk, úgyhogy az nem egy nagy kunszt.
2019. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk egyáltalán nem. Néha már lelkiismeret furdakasom van, mert sokszor úgy érzem gyakrabban kell a férjem, mint én.


A 20 hónapos nagy atalussza az éjszakát, a két hónapos ikrek már csak egyszer kelnek, de nem ugyanakkor. Az egyiket szoptatom, a másik lefejt tejet kap. Sokszor a szoptatott babahoz is ő kell, bepelenkázza és át hozza nekem, hogy szoptassam meg. A masikukat a legtöbbször ő eteti meg éjjel.

2019. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahh, hát én ezt imádom <3

Azzal együtt, hogy a férjem is hajlandó volt kelni, ha nem éppen éhesek voltak.

Egy időben sokszor ébredt a 2 évesünk, és hol ő aludta át a nyavalyt, hol én. Aztán reggel megkérdeztük egymást, hogy na, hányszor mentél át? :D

De amikor az ember hónapok óta ott ül minden elbarátkozott éjjel egy csecsén lógó deddel, igenis elkezdi szívből gyűlölni a tényt, hogy az apja meg bezzeg alszik, hogy fordulna fel menten! :))))

2019. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!