Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hol vettetek termoszt?

Ti hol vettetek termoszt?

Figyelt kérdés
Cumisüvegnek szeretnék termoszt venni. Milyet ajánlotok? Hány órán át tartja melegen a folyadékot?
2019. jún. 5. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a pepcoban vettem. Azt nem értem hogy akarod cumisüvegnek? Vittem cumisüveget, aztán beleöntöttem mikor kellett. Amúgy 3 órát a legnagyobb téli hidegben kibírta.
2019. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nincs lehetőségem tápszer miatt vizet melegíteni. Arra gondoltam, hogy teszek bele meleg vizet és csak összekeverem a tápszerrel.
2019. jún. 5. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Százforintosban vettem rozsdamentes acél termoszt. Ebben vittem nagyon (!) forró babavizet és egy palack sima babavizet. Kimértem egy etetésnyi tápszert zacskóba. Amikor etetésidő lett, a forró és a palackos vízből kevertem szükséges mennyiségű melegvizet. Kellett belőle borogatni-hozzáönteni is, mire olyan lett, amilyet akartam. Utána bele a tápszer, ráz és kész. Az előre kikevert tápszert melegen tartva nem jó órákig tárolni, aztán a babának adni, sokkal jobb a frissen kevert.
2019. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen én is így értettem :)
2019. jún. 5. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Tescoba vettem. Az első kb egy évig bírta mindennapos használat mellett, de sajna erősen közrejátszott, hogy egyszer fenn felejtettem az autó tetején és elrepült 🤷🏻‍♀️ A másodikat még gyűrjük, most már csak a hajnali tápi nak hozok fel vizet benne, hogy ne kelljen leszaladgálnom az emeletről emiatt.

A hőtartás attól is függ milyen meleg a víz amit bele teszel. A teszis pl papír szerint 6 órát tartja a hőt. De értelem szerűen ez dzobahőn értendő. 0 fokon gyorsabban hűl. A hajnali hoz olyan 60-70 fokos vizet rakok a termoszba, mire kell pont jó hőmérsékletű.

2019. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!