Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhes vagyok? Mi a...

Lehet terhes vagyok? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
4 napja kesik a menstruaciom, ami nem uj mert altalaban minden honapban kesik 5 napot, viszont nincs semmi feher folyasom, a hasam elkezdett ma gorcsolni bar hasmenesem van szoval ez lehet annak koszonheto, a baratommal egyutt voltunk es nem vedekeztunk, igaz megmosakodtam utana, de nagyon felek hogy baj van anyueknak se merek szolni, de tudom tesztet kell csinaljak.

2019. jún. 6. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Most ezt azért írtad ki hogy megnyugodj?

A teszt az sokkal megnyugtatóbb.

Mi csak megszakításossal védekezünk, amikor szedtem fogamzásgátlót nem volt olyan para, viszont már nem szedek és így elég para.

Viszont egy idő után már szerintem te is lazábban fogod látni.

Vegyél olyan X epil tesztet amibe kettő van, az egyiket csináld meg az utasítások szerint, a másikat pedig tedd el, és ha esetleg mégegyszer is lesz ilyen, azt megtudod csinálni.

De egyébként szerintem nem vagy terhes.

2019. jún. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem elöször kicsit nézz utána, hogy müködik a szervezeted és adddig ne szexelj felelötlenül!

Elöször is mit akar jelenteni, hogy minden hónapban késik 5 napot a menzeszed? Mihez képest? Ugyanis eszerint 5 nappal hosszabb a ciklusod, mint amit annak gondolsz.

Másodszor ha nem védekeztek, akor jó esélyed van terhességre.

Harmadszor a megmosakodtam utána nem segít a terhesség ellen, ha van valami hatása, akkor inkább növeli az esélyeket.

2019. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Elsö: elolvastad egyáltalán, mit írt a kérdezö?

Ök NEM VÉDEKEZTEK, még "megszakítással" sem, ami ugyan nem védekezés, csak esélycsökkentés, de ök ezt sem tették, szóval böven LEHET terhes!

2019. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
93%
Legközelebb vegyél kotont! Az olcsóbb, mint az abortusz! De ne spongyabobosat, mert az vonzza a gyerekeket!
2019. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

A "megmosakodtam utána" nem fogamzásgátló módszer.

Jobb lenne védekezni normálisan. Pl óvszerrel. A megszakításos módszer sem a legjobb, mert az előváladéktól is teherbe lehet esni. Ráadásul egy hormonoktól túlfűtött tini fiú nem tudja úgy kontrollálni magát, mint egy tapasztalt, több éve, évtizede nemi életet élő férfi.

2019. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Az enyhe görcs lehet a korai terhesség tünete.

Csinálj tesztet! Ha negatív, akkor mondj egy hála imát, és vegyetek gumit.

A lidl-is olcsó, és ezerszer jobb, mint a semmi.

2019. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Lehetsz
2019. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Na várj. Itt valami fogalmi zavar van. Ha minden hónapban "késik"a menzeszed 5 napot (gondolom itt a 28 naphoz képest érted), akkor az nem késés, hanem egyszerűen 33 naposak a ciklusaid. E szerint még csak a 32. napon vagy, tehát nem késik a menzeszed. Ettől persze még lehetsz terhes, ha nem védekeztetek, de ennek nyilvan akkor is tudatában voltál, amikor csináltad. Majd ha tényleg késik, akkor tesztelj, és máris kiderül. További kellemes felelőtlenkedést!
2019. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Minden hónapban késik 5 napot...

Megmosakodtál utána...


Hány éves vagy? Most komolyan! Hány évesen hiszi el az ember, hogy a mosakodás egyenlő a védekezéssel? És hány évesen nincs tisztában azzal, hogy nem mindenkinek jön meg 28 napra?! Ha neked MINDEN hónapban 5 napot késik (feltételezem a 28-hoz viszonyítottad), akkor neked 33 napos ciklusaid vannak és ha mindig 33 napra jön meg, akkor nem késik.

Tesztelj, de előtte alaposan olvasd el a tájékoztatót, szerintem szükséged lesz rá.

2019. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!