Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltál már féltékeny a gyereke...

Voltál már féltékeny a gyerekedre, bármi okból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Kisgyerek,nagyobb gyerek,felnőtt gyerek,mindegy.. úgy őszintén,ha jól belegondolsz mindenbe .. Ha igen,miért ?
2019. jún. 6. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ezt ugy erted ha elert valamit arra vagy a teljesitmenyere/kulsejere vagy hogyan? Higy elert valamit amit en soha?

Nem,inkabb orulok es boldogga tesz ha talpraesett,mindig arra neveltem legyen jobb es ugyesebb mint en,ne egy foldonfuto aki hajt mint az allat orulok a sikereinek es hogy sikeres abban amit csinal es van boldog elete,ez engem is boldogga tesz.

2019. jún. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem, nem voltam még rá féltékeny. Viszont nagyon irigylem azt a sok alvást.. 😊
2019. jún. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Maximum a délutáni alvást irigylem. :) Anyagi, ráfordított idő, rokonok (és az apja) figyelme tekintetében soha semmit nem vennék el tőle. Legyen több, jobb, okosabb, mint én és ha egy idő után a saját erejéből jobb élethelyzetbe jut, mint én voltam anno, akkor csak büszke leszek, mert képessé tettem rá.
2019. jún. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Haha, az első gondolatom nekem is ez volt, hogy max irigylem őket, amiért annyit alszanak (még), amennyit akarnak :D

Féltékeny... nem hiszem. Sok mindenből több, jobb jut nekik, mint anno nekem, többet is foglalkozom velük, mint velem az anyám, jobban kimutatom a szeretetet stb. De emiatt nem vagyok rájuk irigy, így is akartam, az a cél, hogy ezeket megkaphassák. Szebbek is nálam,de csak büszke vagyok a szép gyerekeimre, irigység nincs. Nem tudom, hogy mire lehetnék irigy, tényleg.

2019. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Voltunk strandon, én 20 perc alatt leégtem, ő egész nap meg sem

pirult.


Nyitottabb, kezdeményezőbb, többet/ jobbat kap mindenből, mint én.


Egészen más típus, sok szempontból szerencsésebb nálam, nagyritkán kiakadok, ha valamit nem értékel, vagy úgy érzi túl kevés jut neki(“nekem repülő pónim sincs”), ilyenkor irigylem és hálátlannak tartom( villamcsapasszeruen lecsap az érzés)majd beugrik, hogy nem kell hálásnak lennie, na meg az én gyerekem, nem egy azok közül, akire régen irigy voltam, tehát nem egy kategória vagyunk.

2019. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Negyedik, későn született gyerek voltam, mindig én voltam a kis Timike. Mikor megszületett a fiam féltékeny voltam a figyelemért és sok dédelgetésért. Ez csak pár napig tartott végül is helyre tettem magamban a dolgot. A második és harmadik gyerkőcnél már nem éreztem ilyet.

Az első hamar született, fel kellett nőnöm a feladathoz. Nem volt ebből gond, nem is mondtam senkinek, a fiammal való kapcsolatomra sem hatott ki, csak magamban őrlődtem kicsit.


Néha irigylek egy két dolgot de örülök ha ők örülnek.

2019. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer...4 hónapos a kislányom, mikor apám először kezébe fogta, hogy megszületett az első nő akit a legjobban szeret a világon. Meg hogy mennyivel másabb csodásabb érzés mint mikor mi születtünk tesómmal. Hülye érzés volt, hamar el is múlt :D hatalmas boldogságot hozott az érkezésével és ő lett nagypapi kedvence <3
2019. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!