Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor ki tudtatok mellette mozdulni pl. barátokkal egy kávézóba?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Par hetes.

Igaz három naposan miután vittük a kórházba mérni utána bementünk a kávézóba.

2019. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
21 év
2019. jún. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hetes koruktól jöttek mindenhova: karácsonyi vásár, Lidl, kávézó. Nyugis babák, semmilyen kellemetlenséget nem okoztak soha. Nélkülük nincs igényem/igényünk elmenni.
2019. jún. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm akivel egy rövid tanfolyamon ismerkedtem meg. Hetente kellett járni és minden óra után beültünk egy kávézóba beszélgetni. Ez 3 hónapig ment így, majd utána ment szülni és azután csak chateltünk. Úgy voltam vele, hogy még nagyon pici babával nem biztos, hogy kimozdulna. Most 7hónapos a baba, aztán ráírtam, hogy lenne-e kedve találkozni. A szokásos kávézónk tőle 10 percnyire van, de máshol is jó nekem. Az volt a válasza, hogy ennyi idős babának még nincs beáll a a napi rutinja és nehezen tudja elhagyni a házat. Akkor ezek szerint csak le akart rázni?
2019. jún. 9. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
10hetes es 1eves kora kozott volt, aztan jott a kaosz es inkabb gyerekprogramokra megyunk, kavozban nem lenne el 2-2,5evesen
2019. jún. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nehezen tudom elhinni, hogy nincs napirend, azt is, hogy nem mennek ki sétálni, boltba, medencézni. Nekem ennek eléggé lerázás szaga van.
2019. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Baratnom 2 honapos babaval mar jott szalonnat sutni hozzank. Persze gyakoribb volt, hogy o hirdetett programot es mi mentunk hozzajuk, mert igy lefektette a gyereket 8-kor es ejfelig meg siman ment a buli amugy meg 7-kor le kell lepniuk a furdetes miatt. Kifejezetten plazazni, kavezoba csak olyan fel eves kora korul mentunk mikor mar nem cicizett a gyerek es mast is lehetett adni neki ha megehezett.
2019. jún. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy lerázás. Mi kis városban lakunk, itt nincs semmi. Csak akkor tudok kimozdulni a 15 km-re lévő megyeszékhelyre, ha párom is otthon van. A kislányunk imád autózni, buszon félek egy kicsit. Anyatejes, rettegek a nyilvános szoptatástól. 4 hónapos lesz a babám.
2019. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem akart lerázni. Vannak nagyon nyugis babák és van az ellenkezője, akivel nehéz bárhova menni mert folyton valami baja van. Egy hét hónapos meg még tényleg bármikor rázendíthet, és olyankor az ember csak haza akar jutni vele. Lehet hogy még azt se tudja előre fixen hogy mikor alszik / ébred. Bizony sok olyan baba van akivel egyáltalán nem élvezet beülni egy kávézóba, mert beszélgetni azt nem tud, azzal lesz elfoglalva hogy ne sírjon / ne akarjon mászni a kávézó padlóján a gyerek. Javasold hogy szívesen meglátogatod és viszel neki finom sütit és kávét a kávézóból.
2019. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!