Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik sosem adtak oda a nagyszu...

Akik sosem adtak oda a nagyszuloknek a gyereket mivel indokoljak?

Figyelt kérdés

Nekem tok termeszetes, hogy egesz kicsi kora ota sok sok idot van mind ket nagyszulovel, akar ott is alszik ha ok ezt szeretnek.


(Persze a kerdesem olyanokhoz szol akiknel megbizhatoak a nagyszulok)



2019. jún. 9. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyszerűen fel sem merült anyósékkal. Ritkán találkozunk, havonta 1X, olyankor átugrunk másfél-2 órára mi és a 2 gyerek, eltelik, és jövünk haza. Nem túl szoros a kapocs, megszámlálhatatlan vita volt férjem+köztük éveken át, most langyos víz van és havi 1 "kötelező" pofavizit (udvariassági látogatás). Ha vmi miatt nem tudunk menni mondjuk 6 hétig akkor 6 hétig nem is keresnek minket Ha megyünk hozzájuk, férjem hívja fel őket hogy mennénk. Azt mondják, oké. Ennyiből áll a kapcsolat velük.


Az én szüleimmel más a kapcsolat, velük rengeteget vannak a gyerekek párhónapos koruk óta (9 és 2 évesek).

2019. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Az egyik 10 000 km-re lakik ( még nem látta) , a masik 2000 km- re.
2019. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű: a nagyszülő nem akarja. Nem neki szültem, oldjam meg nélküle. Évente párszor találkoznak, akkor is mi megyünk.
2019. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Jaaj utolsó ne kezdj már vitát :( A tököm tele van hogy minden kerdesnél jön egy unatkozó tipikus vitaszító. Kérdezett, te VÁLASZOLSZ. Vagy meg se nyitod a kérdést. Figyelmedbe ajanlom a SZABÁLYZATOT.
2019. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk az a helyzet adódott,hogy a gyerek apja lelépett még mikor terhes voltam,de a szülei mellettem álltak.Egész terhességem alatt hívogattak,jöttek...stb. De egy db zoknit nem kapott a kisfiam tőlük.Mikor megszületett,2 hónapjukba telt meglátogatni (3 utcára laknak) de azért mondják,hogy majd ha nagyobb lesz elviszik ide-oda.Hát köszönöm de ,,idegeneknek" nem fogom odaadni.
2019. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor itt a problema foleg a szoros kapcsolat hianya miatt van.


Mi 15 percre lakunk egymastol kocsival, es ezert hetente 4-5x biztos talalkozunk. Van hogy csak annyira, hogy ovibol haza villamosozzanak a papaval, mert azt nagyon szereti :)

2019. jún. 9. 20:17
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a nem nekik szültem dolgot sose értettem. Nálunk napi szinten találkoznak anyósomékkal. Az én szüleimmel nem tartjuk a kapcsolatot. Vigyáznak is rá ha kell. Igen, nem nekik szültem, de imádják az unákájukat, és az unokájuk is őt. Akkor most ne menjünk a nagyszülőkhöz, mert hát kisfiam én magamnak szültelek, nem nekik.

Hülyeség...(és irigység is szerintem)

Amúgy igen minden nap 1-1,5 órát találkoznak délután, hétvégente kicsit többet. És igen is jól esik olyankor kicsit leülni, leengedni, amíg a gyerek épp más "fején ugrál". De ugyanúgy az én gyerekem mer a nagyszülők sokat játszanak vele, ugyanúgy az én felelősségem...

2019. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi azèrt, mert mindkét nagyival kb 2 havonta találkozunk, így kvázi idegennek minősülnek.
2019. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Késői gyerek késői gyereke. Az apukám beteg, az anyukám emberileg, szellemileg megbízható teljesen, de nem tudna egy kis örökmozgó utàn rohangászni. Itt a kertben vagy a közös nyaralóban dédelgetheti!
2019. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint az előzőnek. Apai részről már csak a nagymama él, 80 éves.

Nekem úgy szintén már csak anyukám él, de ő is beteges és 75.

A fiam 3.

2019. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!