Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 kisgyerek mellett (egy ovis...

2 kisgyerek mellett (egy ovis és egy baba) hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül vagyok, körülöttem mindenkinek meg van a saját élete, férjem szerint is barátkoznom kellene emberekkel. De kivel? Hol? Egy baba mellett egyáltalán mikor? Nem feltétlenül anyukákkal ismerkednék, sok dolog érdekel. A világ dolgai, vállalkozások, pszichológia, stb... Volt aki anyaként lelt valahol barátra/batátnőre?
2019. jún. 11. 08:54
 1/4 anonim válasza:

Próbálkozz neten

interpals, vagy facebookos csoportokban

2019. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amióta járok jógázni, sok érdekes emberrel találkoztam jógaórán. Ez is egy opció.

Vagy játszótér, ovis kisbarátok szülei.

2019. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babával járunk baba mama klubba, babatornára, babás anyatornára, ezeken a helyeken jól lehet barátkozni. Ehhez ki se kell tenni a lábunkat a faluból. Meg ott vannak a régi barátok, őket se pattintottam le, rendszeresen találkozunk. Igaz, hogy mindenki szanaszéjjel lakik, de az autó elvisz bárhova.
2019. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Babaúszáson, babatornán, játszótéren. Mi itt barátkozunk. De ha van aki vigyázzon a gyerekekre, akkor felnőtt torna is jó erre. Facebook csoportok a hobbit szerint.
2019. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!