Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Van itt olyan, akit terhesség vagy gyermekágy alatt csalt meg a férje? Hogy tudtátok átvészelni?

jún. 11. 12:29  Privát üzenet  

A válaszok

Amíg a kórházban voltam szülni.. Kicsit később derült ki de amint kiderült repült.

Úgy vészeltem át, hogy arra gondoltam hogy egy ilyen férj nem kell aki amíg szenvedek, ő szórakozik mással.

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 11. 12:52 Privát üzenet

A barátnőm egyszer összejött egy sráccal egy buliban. Kesőbb derült ki, hogy a lánya születésének a tejfakasztóját tartotta épp. A csajjal utána nem lett semmi, 1 éjszaka volt, a felesége szerintem nem tudta meg, állítólag azóta is együtt van vele és született még egy gyerekük.

Nem pont ilyen válaszra voltál kíváncsi szerintem, csak eszembe jutott a kérdésed alapján, remélem nem baj.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 11. 16:19 Privát üzenet
Én is ismerek olyat, aki a felesége második terhességének elejétől szeretőt tartott, mikor szült a felesége (császárral) ő akkor is a szeretőjével csacsogott telefonon. A kicsi majdnem 2 éves volt mikor a férj le bukott és mindent be valott.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 12. 14:54 Privát üzenet
Jézusom, bocsi az offért, de rohadtul érzem magam már attól is, hogy ezeket olvasom, rettenetes :(

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 14. 19:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szoptatós bikinifelsőt hol tudok venni?
Lányok! Majd szeretnétek gyereket?
Ha 45 évesen szülök, van valami amire különösen figyelni kell vagy más a szülés, szoptatás és a gyermekágy alatt?
6 hetes kontroll vizsgálaton még véreztetek? Ha igen, akkor elmentetek a vérzéssel a doktorhoz? Hogyan készültetek fel a vizsgálatra?
Szülés után milyen ütemben csökken vissza a súly?
Szülés után 2 héttel még várható fogyás, visszarendeződés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!