Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férj távollétében egy idegen...

Férj távollétében egy idegen városban nagyon felelőtlen dolog várandósságot végig vinni?

Figyelt kérdés
12 hetes terhesség. Ha több száz kilométerre van a család, de országon belül (M.o). A leendő gyerek apja a várandósság 7. hónapjában jönne haza külföldről, előtte egyáltalán nem tud. Attól kezdve már együtt lennének, de 4 hónapot teljesen egyedül lenne az anyuka, jelenleg nem ismer senkit a városban az orvoson és az egészségügyi személyzeten kívül, mert nem rég költöztek.

2019. jún. 11. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Miért lenne felelőtlenség?

Anyukának van szája, tud segítséget kérni ha baj van.

Egyébként meg lehet ismerkedni a várossal,más anyukákkal a könyvtárba, kismamatornán, hordozós klubban, anyatejes klubban stb.

2019. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs meg gyerek, akinek a vigyázásat meg kell oldani, míg te orvoshoz jársz, akkor szerintem nincs ezzel gond.
2019. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Már mért lenne az, nem értem?

Anyuka felnőtt?

2019. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Eleve felelőtlenség volt odaköltözni idegen helyre. Nem értem ezt a hülye logikát hogy akkor az előző helyen miért nem lehetett végigvárni
2019. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Anyuka pánikbeteg vagy csak teljesen hülye?
2019. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

4-es valaszolo,arra nem gondolsz hogy peldaul valami nyomos oka lehet ami miatt muszaly volt a koltozes? Ne legyel mar ilyen kivancsi semmi kozunk ahhoz hogy miert koltoztek el ugyanis nem ez a kerdes!!


Valaszolo ha gondtalan a varandossag illetve minden eltud intezni egyedul,eltud jarni terhesgondozasra stb akkor hol itt a problema? Apuka a szulesre mar javaban otthol lesz addig valahogy anyuka el lesz. Jarja vagy kocsikazza be a varost,shoppingoljon a babanak,ismerkedjen,talalkozzon mas varandos nokkel,jarjon valami terhestornara vagy esetleg tanuljon ujraelesztest a baba szamara (ne legyen ra soha szukseg)...Gyorsan elmegy ez az idoszak,hasznalja ki es toltse hasznosan igy konnyebb.

2019. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk a feleségem a 8. hónapig dolgozott, amikor nem a nap közepén volt vizsgálat akkor elvittem, amúgy buszozott. Az utolsó két hónapban nem tudtam megoldani a vizsgálatra mászkálásokat, buszozott, mászkált, amúgy is kell sétálni, mozogni.

Ha unatkozol arra pedig a mai világban millió megoldás van.

2019. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha problémamentes a terhesség és jól viseli a leendő anyuka akkor egyáltalán nem felelőtlenség, persze még egészséges terhességnél is lehetnek problémák, mi pld úgy jártunk, hogy az 5.hónap végén párom elutazott pár hétre külföldre én meg egyik nap pisilés után vért láttam a wc papíron.Mondanom sem kell beparáztam gondolkodás nélkül rohantam a kórházba, ott meg persze bent fogtak ,amire nem készültem:D úgyhogy szegény anyuéknak kellett 120 km utazni, hogy legyen pizsim meg valami kajám, mert vacsorát nem kaptam ,büfé már zárva volt és különben is a vérző anyuka ne mászkáljon sehova.Nagyon magányos érzés volt,míg oda értek mint felmentő sereg.De valahogy biztos megoldódott volna a dolog akkor is ha nem tudtak volna jönni.Minden esetre legyen egy készenléti pakk mindig összerakva neked(valami kaja,pizsi,alsónemű pár db).
2019. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne felelőtlenség? Veszélyeztetett terhes akinek feküdnie kell? Ha nem akkor eltud menni vizsgálatokra az apa élkül is, felfedezheti a várost, vannak baba-mama klubbok, kismama torna/jóga stb ahol tud ismerkedni is vagy csak beszélgetni. Ki szerint felelőtlenség? Mert van akinél bármit csinál a kismama az felelőtlen. Én is, mert dolgoztam a 36.hétig (olyan munkám van amit tudtam csinálni, nem volt semmi panaszom), a keresztvizet leszedte rólam, hogy mennyire felelőtlen dolog. Sógornőm az első perctől táppénzen volt (vegyszerekkel dolgozott, az orvos egyből kiírta), ő is megkapta, hogy felelőtlen, elfog tunyulni, a terhesség nem betegség stb stb.
2019. jún. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!