Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ciszta a mellemben valószínű...

Ciszta a mellemben valószínű a szoptatás és a menstruáció együttesétől alakult ki nálam?

Figyelt kérdés

8 hónapja szültem.

Most hagytam abba a szoptatást.

A lochia után rögtön megjött a vérzésem.

Egyszerre voltak erős peteéréseim és menstruációm.

Emiatt a nődokim korábban fel is akart írni egy fog. Gátlót mert már a 6 hetes kontrollon egy zöld diónyi ciszta volt az a petefészkemben.

Meg nem is fejtem sose a tejem.

Pár hete csomót tapintottam a mellemben.

Elmentem a saját nődokimhoz haza küldött meg se vizsgált.

Aztán onkológus fobriodenomara tippet beutalt emlő uhra de egy hónappal későbbre adtak időpontot így most elmentem magánba ahol kiderül ciszta ez a csomó és van rajta egy 1mmes kis megvastagodás.

Azt mondta a nő hogy semmi baj de 9 hónap múlva menjek vissza kontrollra.

Az onkológus aki először is beutalt engem azt mondta hogy leletek menjek vissza hozzá de most én elmentem ugye magánba és nem mentem hozzá vissza.

A kérdésem az hogy ez nem olyan ciszta ami felszívódik mert nekem már volt a petefészkemben ciszta többször is és azok elmúltak.

Sőt mikor terhes lettem is előtte ciszta volt egy ciklussal előbb.

Ami aztán elmúlt és baba volt csak a helyén.

Másrészt van köze a koromhoz hogy 20 éves vagyok és a hormonok dúlnak még bennem pl. Egyszerre szoptattam és menstruáltam.


2019. jún. 13. 09:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Tiszta ideges vagyok még mindig szorongok.
2019. jún. 13. 09:22
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát az ostoba kérdéseidtől már én is ideges vagyok.
2019. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
A sok agymenésedtől már néha én is ideges leszek.
2019. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2019. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menjél vissza nyugodtan a dokihoz, nem baj neki, hogy magánban nézetted meg, át fogja nézni a leletedet.

És minden bántás nélkül javaslom, hogy menj el egy pszichiáterhez is, nem ciki, én is voltam, mert szorongtam és pánikrohamom volt.

2019. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tobb, cm-esnel is nagyobb cisztak vannak a mellemben, évek óta. Semmi gondot nem okoz, semmivel nincs tobb esély rá, hogy mellrakod lesz, mintha nem lenne ott a ciszta. Gyakori jelenség. Van, akinél felszivodik idővel, van akinél nem, de ha nem múlik el sem okoz problémát, csak először ijesztő mikor észreveszi az ember a csomót.
2019. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!