Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idő van szólni a...

Mennyi idő van szólni a védőnőnek és a gyerekorvosnak?

Figyelt kérdés
Júliusban elköltözünk, mikor kell szólni a védőnőnek? A másik gyerekorvost kell előbb megkeresni vagy előbb lemondani a mostanit? Lehet teljesen evidens a kérdés és csak én gondolom túl, csak képtelen vagyok elérni a védőnőt, mert pont szabin van.

#költözés #Védőnő váltás
2019. jún. 13. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha visszajött szabiról, szólsz. A dokinak akár már ma vagy holnap. Tényleg túlgondolod.
2019. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg túl gondolod. Nálunk szülés után dőlt el, hogy nem oda visszük haza a babát ahol addig laktunk. A világon senki nem csinált ebből problémát. Szóltam a védőnőmnek, ő szólt a leendő védőnőmnek, és már az új védőnő szólt a gyerek orvosnak is.
2019. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval elég ha a védőnőnek jelzem? Sajnos fogalmam sincs mi a neve a leendő védőnőnek. Szóval ez akkor ők tudják. Köszönöm 🙂 Lehet a meleg teszi vagy ez a pakolás nem tudok gondolkodni.
2019. jún. 13. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy máshol is így van. Lehet csak az én régi védőnőm volt nagyon rendes, de ő elintézte nekem. Mondjuk én koraszültem szóval akkor ott a legkevésbé sem érdekelt ez a téma, és lehet, hogy ezt sejtette is ezért segített, hogy ne nekem kelljen még ezzel is foglalkozni.
2019. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A régi gyerekorvost nem kell "lemondani". Elég az ujhoz bemenni, ő majd atkeri a gyerek kartonjat, és kész.
2019. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Messze költöztök a mostani gyerekorvostol? Szereted meg vagy elégedve ? Vele.

Mert ha igen nem messze költöztök akkor nem kell a mostani gyerekorvost le mondani.

2019. jún. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közel 200km-re. Teljes életmód váltás. Jó gyerekorvosunk van/volt a védőnő is aranyos, de ekkora távot megtenni nem lehetne. Köszönöm a válaszokat akkor hívom majd és lebeszélem vele.
2019. jún. 15. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!