Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Teodóra nevet tönkreteszi...

A Teodóra nevet tönkreteszi az ásványvíz márka?

Figyelt kérdés
Magyarul, ha Teodórának neveznénk a lányunkat, akkor egy márkanév árnyékában kellene élnie?
2019. jún. 15. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem..a Teodóra nagyon szép név,itt ahol lakom is van a faluban Teodóra,de soha nem jutott eszembe róla az ásványvíz,még nem is csúfolták soha ezzel.
2019. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
😂😂😂 Eszembe nem jutott volna...
2019. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Van Teodóra ismerősöm, de annyira hozzá vagyok szokva, hogy Teónak becézzük, hogy sose kötöttem még össze a teljes nevét a márkával.
2019. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi erővel a lacikonyha tönkreteszi a László nevet? Vagy a Nike a Niké nevet? Ugyan már! Vay a Szilvia papírtörlők a Szilvia nevet?
2019. jún. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megnyugtattatok.

A négyesnek annyit, hogy a példáidban szereplő személnevek gyakoriak, így az más tészta.

2019. jún. 15. 10:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Tényleg! Hát van ilyen ásványvíz is!
2019. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem szép név
2019. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

A fiam Leó. Babakora óta jönnek vihogva a helló Leó! köszönések. Senkit nem zavar. Sőt, a múltkor megtalálta a régi reklámot a yt-on, és annyira tetszett neki, hogy vagy 20x megnézte. :)

Semmi baj a Teodórával.

2019. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem írod az ásványvíz márkát, csak azt kérdezed, hogy mit szólunk a Teodóra keresztnévhez, eszembe sem jutott volna, hogy jéé, az egy ásványvízmárka is.

A lányom Flóra. Mégsem jegyezte meg még senki, hogy a mosószappan, vagy a margarin után neveztük így el.

Szóval ne érdekeljen, dehogy teszi tönkre. Szép név a Teodóra. Adjátok nyugodtan.

2019. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

9. vagyok, itt egy régi vicces netes felsorolás, nekem azóta is tetszik:


"Tegnap hatalmas buli volt nálam.


Vilmos hozott pálinkát, Ági és Piroska szörpöt, Emese ásványvizet, Orsi virslit, Tibi csokit, Leó jégkrémet, Albert kekszet, Szofi cigit, Alex dezodort, Szilvia papírtörlőt, Anikó sajtot, Flóra margarint, Katica tortabevonót, Aranka pudingot, Rudi túrót, Norbi update kaját, Csaba gyulait, Gyula csabait, Alexandra könyvet, Tina magazint, Gabi fogkrémet, Kamilla zsepit, Tomi meg mosóport. A buli akkor döglött meg, amikor Eta porszívózni kezdett…



(A világhálón körbejáró szöveg; kép: wikipedia.hu)"


:) Látod, hogy senki keresztneve azóta sem emiatt népszerű.

2019. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!