Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hizas? Hason alvás? Pocakméret?

Hizas? Hason alvás? Pocakméret?

Figyelt kérdés
Kismamák ti mennyit hiztatok terhesség alatt kb trimeszterenként? Mikortól látszott a pocakotok és meddig tudtatok hason aludni

2019. jún. 16. 01:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Az elején semmit, 12. Hétig 2 kg


Utána egyenletesen 14-15 kg lett összesen

2 trim közepén indult fel.



17. Héttől lett egyértelmű


Hason ilyen féloldalasan majdnem végig

Totál hason már 14. Héten sem

2019. jún. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12. hétig 2 kg, 27 hetesen léptem át a 10 kg-ot, 17 kg lett a vége, vizesedtem is.

12 hetesen már kismama nadrág kellett és szépen látszott a hasam (vékonyan, lapos hassal estem teherbe, feltűnő volt a kis pocak is). Hason már a 6. héten se tudtam feküdni, nagyon kényelmetlen volt.

Most vagyok 5+4 a kistesóval, ugyanolyan súlyról indult a terhesség, mint a nagynál, most simán fekszem hason (egyelőre).

2019. jún. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En hiztam mar az elso trimeszterben is kb 3 kilot (allando emelyges miatt szenhidraton eltem), utana sokaig semmit.

A masodik trimeszter vegere ismet 3 kilot, a harmadikban pedig 5 kilot, osszesen 11-et tehat.

A tobbi terhessegemnel is hasonlo lett a vege, csak mas elosztasban (felidoig szinte semmit, utana heti fel kilot).


A hasam nagyon keson latszott, magas vagyok, vekony es eros izomzatu sport miatt. Elso ket babaval 25-27. Hettol kezdtem terhesen kinezni, harmadikkal valamivel hamarabb, 22-23 hettol volt pocakom.

A hasonalvasrol nyilatkozni nem tudok, mert nem alszom hason soha, akkor sem tettem.

2019. jún. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12 hetes korra fogytam 4 kilót, az 25 hetes korra jött vissza, +2 kiló még 28 hetes korra. A 3. trimeszterben még 5 kiló jött fel.

A 24 hetes cukorterhelésen úgy néztem ki mint aki teleette magát, 27 hetes kortól lett egyértelmű.

Teljesen hason kb 18 hetes kortól nem tudtam aludni, féloldalasan a 3. trimesztertől kb de pontosan nem emlékszem erre.

2019. jún. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Első baba:

1. trim: mínusz 5 kg

2. trim: mínusz 1 kg

3. trim plusz 3 kg.

Szülés után mínusz 12 kg a kezdősúlyhoz képest.A 12. héttől látszott a hasam, nem voltam túl jó formában így azonnal engedte a hasizmom nőni.

Második baba:

1. trim: mínusz 3 kg

2. trim: plusz 1 kg

3. trim: plusz 7 kg.

Szülés után mínusz 9. 😊 10. héten már nem tudtam hogy eltakarni, gyorsan jött az első után, még vissza se ment a hasam rendesen.


Végig félig hason aludtam mindkettővel, lábam között paplannal.

2019. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első trimeszterben 3 kg-t fogytam, a másodikban kb 4 kg-t híztam, majd most 38 hetesen még kb 5-6 kg jött fel.

Teljesen hason kb a 8-10. hét óta nem alszom, de féloldalasan a mai napig.

A hasamat én kb a 16. héttől láttam nőni, de a férjem úgy a 22. héten jegyezte meg, hogy ez most talán már terhes pocak. A kollégáim pedig a 25. héten mondták, hogy végre van hasam. Ez mondjuk semmit nem jelentett, mert kb a 33. hét óta akkora a hasam, mintha dinnyét lopnék, striásodni is akkor kezdtem el.

2019. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hason alvás felejtős teherbe eséstől szülésig.szülésig hizás 10-111-15-17-20-23 kg normáális
2021. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!