Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Biztosan hülye kérdés, de...

Biztosan hülye kérdés, de azok a nők, akik 30 éves korukra már férjhez mentek és gyerekük van, lenézik azokat a nőket, akiknek ez ezért vagy azért nem sikerült?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 11:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Az értelmesebb nem fog azzal törődni, hogy másnak mi van,vagy mi nincs
2019. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát, ha igen, akkor nem sok eszük van. Eleve nem is mindenki akar házasodni vagy gyereket vállalni, meg aztán sokan vannak, akiknek nem jön össze a gyerek.
2019. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván nem lehet egy kalap alá venni az ilyen nőket, de bizonyára van köztük, aki érdemnek tekinti a saját családi állapotát.

Ezek viszont ostobák, így ki a fenét érdekel a véleményük? :)

2019. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Személy szerint én nem. Nem látok bele más életébe, nem tudhatom mennyi csalódáson van túl, vagy éppen hogy áll az anyagi helyzete és még sok más egyéb. Semmi közöm hozzá.
2019. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Csak azt aki kérkedik azzal hogy neki mekkora jó hogy még független és partizgathat mint egy tinilány. Vannak ilyen ismerőseim, kompenzálni akarjàk hogy nincs csalàdjuk ezért ràjàtszanak a "30 az új 20" baromsàgra és hangoztatják hogy a gyerekek milyen béklyók. Na ezeket lesajnàlom, igen.
2019. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
A normálisak nem lenézik, hanem leszrják, mert semmi közük hozzá, illetve nem ugyanazonok a lehetőségek, feltételek mindenki számára,hogy össze lehessen hasonlítani az emberek életét.
2019. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Miért nézném le? Én 31 éves vagyok, két gyerekem van. De pontosan látom, hogy nem mindenki olyan szerencsés, hogy hamar találkozik a megfelelő férfival (pl. a velem egyidős barátnőmnek ezért nincs családja), de olyan barátnőm is van, aki egyszerűen nem akar gyereket, bár házas amúgy. Van szingli is. Ezer oka lehet. Amúgy a családalapítást ben feltétlen kezelném érdemként. Szép dolog, nem az, én imádom, hogy van családom, de ebből versenyt kreálni nettó baromság.
2019. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy! Szeretem az eletem, de sokszor gondolok a szabad evekre. Minden elethelyzetnek megvan a maga romantikaja. En nem gondolom, hogy barkinek irigykednie kene ram, vagy, hogy barki folott allnek, ezert nem is nezek le senkit. Gondolom mindenki ugy eli az eletet, ahogy neki per pillanat a legjobb, vagy amit epp dobott a gep, abbol hozza ki a legjobbat. Plusz mindig is az volt a mottom, hogy inkabb egyedul, mint gy rossz kapcsolatban.
2019. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem nézek le senkit, nem foglalkoztat a sajátomon kívül más élete. Nem mindenki olyan szerencsés, hogy hamar találkozik az ideális férfivel és van olyan ismerősöm aki ugyan megtalálta de évekig próbálkoztak mire nemrég összejött a baba. Ilyenekről senki nem tehet és semmi lenéznivaló nincs ezen. Mellesleg nem elvárás, hogy 30 éves korára mindenki babázzon, ez nem egy verseny.
2019. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Lenézni szerintem maximum a burokban nevelkedett szűklátókörűek nézik le, akiknek a véleménye fabatkát sem ér.
2019. jún. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!