Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elvált és a...

Van itt olyan aki elvált és a volt férjének új felesége van? Hogyan viszonyul a közös gyereketekhez?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik kölcsönösen elfogadták egymást, bár a gyereketek még kicsi, ha esetleg sunyi lenne a nő, nem biztos hogy észrevenné. Nem az a szándékom, hogy a gyerekemmel megutáltassam az újat, félre ne értsetek. Viszont ha nem is sokat van náluk a gyermekünk, akkor mindig van vmi program, kirándulás, csupa jó dolog stb. Mi van akkor ha a gyerek jobban fog ott szeretni mint velem? nem akarom hogy ott ne szeressen, mert jó hogy szívesen megy oda, mert nem bántják, de mi van akkor ha tőlem velem lenni meg nem fog annyira szeretni?
2019. jún. 17. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ennek a fordítottját tudom Neked leírni. Nekem van úgy párom mióta elváltam. Össze fogunk házasodni és a közös babánk is úton van. A gyerekek velünk élnek, szeretik, imádják az új páromat. Apának szólítják itthon. DE! Az édesapjukhoz ugyanolyan szívesen mennek mint régebben, mikor még a párom nem volt az életünk része. Az égvilágon semmi nem változott. Nem szeretik sem jobban sem kevésbé az apjukat és engem sem. Itt azon van a hangsúly, hogy a szülő mit közvetít, hogyan kommunikál a gyerekkel.
2019. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Én is elváltam, és a volt férjem újra nősült. a közös fiúnk akkor 6 éves volt. Az új feleség nagyon szerette, ahogy a fiam is. Régen mindig kérdeztem a fiamtól, hogy meséljen, hogy érezte magát, de nem éreztem, nem láttam, hogy félne vagy rosszul bántak volna vele. Mindig mosolyogva, kedvesen beszélt az új feleségről. Én örültem, hogy nincs ellenségeskedés, hogy az apja és fia között jó viszony maradt. Később volt alkalmam megismerni az új feleséget, és kellemes társaság volt. Fiam imádta , örömmel ment mindig, volt, hogy egész nyáron ott akart lenni. Normális szülőkként mindig a gyerek érdekeit vettük figyelembe, így sosem vitáztunk ezen. Ma már felnőtt a fiam, és ma is nagy szeretettel beszél az új feleségről. Szereti, de sosem éreztem, hogy engem nem szeretne.
2019. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne hülyéskedj már. Én is nagyon szerettem mindig is a pótanyámat, a férjem szerint a legjobb arc a 4 szülőmből, de az édesanyám az édesanyám, hogy ne szerettem volna??? Túlkombinálod.
2019. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. jó hogy így el tudod fogadni. Nekem nehéz most, annak ellenére jó, hogy nem bántják és szeret ott, de mégis...
2019. jún. 17. 10:16
 5/7 A kérdező kommentje:
3. és jobban szeretted/szereted a pótanyukádat mint az édesanyádat? az oké, hogy írtad hogy szereted, de kit jobban
2019. jún. 17. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hármas vagyok. Az anyukámat jobban szerettem mindig is. Ezért írtam, hogy a párom pótanyámat jobban csípi, mert valóban jobb arc. Egy angyal, de tényleg. Szerintem a gyerekeimnek is ő a kedvenc mamája. De nekem akkor is az anyukám az anyukám.
2019. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem inkabb feltekeny vagy???
2019. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!