Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amikor anyánál van alvás...

Amikor anyánál van alvás probléma? Lehet hogy a fáradtságtól nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt elhagytam a nyugtatóval lévő alvást és nem szeretnék vissza térni rá. Szülés után ahogy sok vért vesztettem császár közben nagyon sokat aludtam. 1 hónapja viszont nem megy. Alapból éjfél után jutok oda lefeküdni utána még minimum 2ig fent vagyok és egyfolytában forog az agyam. Kislányom viszont 3:15kor kel és fent van 6ig, azt sem tudom miért ezt nem rég óta csinálja. Utána 7 kor kel enni, vissza sem birok aludni. Tehát éjszakánként kb 2 órát tudok aludni. Ez nagyon rossz mivel a fáradtságtól észre vettem, hogy nincs türelmem hozzá már ☹️ Éjszaka is mikor ébred van hogy sokáig sír mert nem tudok felébredni hozzá, pedig az ágyam mellett van. Olyan rossz érzés.
2019. jún. 17. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak nagyon rossz alvó időszakaim, ilyenkor ha felébresztetett a baba utána órákig nem aludtam vissza, vagy hajnali 3 után már egyáltalàn nem aludtam vissza. Nekem eddig mindig rendeződött pár hónap után, és könnyebben visszaaludtam, nem tudom mitől függ. Viszont ha nem rendeződött volna, elmentem volna pszichiáterhez hogy adjon valamit, nem csak nyugtató és altató oldhatja meg. 1 hónap talán még nem sok idő, rendeződhet, de ha nem vagy jól menj el.
2019. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár végiggondolva aludnàl te, mert írod hogy nehezen kelsz fel rá éjjel. Csak este megy nehezen az elalvás és reggel már nem tudsz visszaaludni. Egyszerűen nem vagytok összehangolva, ezt az időszakot túl kell élni, reggel már én sem tudok aludni. Nem túl késő az éjfèli lefekvés, nem esel át egy esti holtponton és azért nem tudsz aludni?
2019. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!