Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónapos kislányom az utazóág...

8 hónapos kislányom az utazóágyban hajlandó csak aludni. Most is elringattam benne kimentem mosogatni erre visszajovok és latom hogy teljesen arccal az ágyba furta magát. Buntudatom van hogy akár baja is lehetett volna ha nem kap levegőt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Mindig tüzetesen átvizsgálom hogy ha elaszik úgy feküdjön hogy kapjon levegőt az orra előtt ne legyen semmi.

De hát már álmában álmában is fordulgat fel is tud szinte állni.

És most csak "távolról"láttam hogy alszik így mentem mosogatni és így nem láttam hogy nem is kaphat levegőt

2019. jún. 17. 16:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél bele egy keményebb szivacsot, vagy tedd bele a kókuszmatracát.

Nekünk is volt ilyen esetünk az utazóággyal,repült is ki belőle a puha szivacs amit adtak hozzá.

Légzésfigyelőt tegyél alá a biztonság kedvéért.

2019. jún. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már önmagát rendezgeti, így nem sok mindent tehetsz. Nem lesz semmi baj, 8 hónapos kellően nagy hogy odébb fordítsa a fejét ha úgy érzi nem kap rendesen levegőt. Nyilván nincs az ágyában felnőtt méretű paplan amibe végzetesen beleakadhatna. Szóval ne aggódj, az ösztönei neki is dolgoznak. Ha nem kap rendesen levegőt akkor elfordul.
2019. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos, nem 8 napos! Tudom, hogy nehéz haladni a korral, mert gyorsan fejlődnek, de nem ujszülötted van, aki képes belefulladni egy túl puha matracba. Mellesleg az utazoágy matracába se tud belefulladni egy baba.
2019. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz. Már nagy baba, érzi, hogy mi a jó neki. Volt itt egy tanács a keményebb matraccal. Próbáld meg.
2019. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!