Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyomorégés? Mikortól?

Gyomorégés? Mikortól?

Figyelt kérdés
Kismamák! Mikortól jelentkezett nálatok több gyomorsav és mikortól kezdtetek “visszaböfögni”? Valami tanács jo volna ellene.

2019. jún. 18. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam végig volt,mert refluxos vagyok.Előtte e legerősebb gyógyszert szedtem,ezek a vény nélküli terhesen szedhető savlekötők pedig semmit sem érnek nekem.

Salvus vízet szoktam elalvás előtt inni,az úgy nagyjából segít.

De semmi más amit próbáltam ..

Nekem hányásig fajul

2019. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ebben a terhességben elejetől jelen van, mar 2X voltam ügyeleten vele, annyira begörcsölt a gyomorszájam, hogy már mozogni, levegőt venni is fájt. Most 2X1 Ludeát szedek, mellette ha kell Renniet, de igyis nagyon figyelnem kell mit eszem...
2019. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak párszor jelentkezik a 3. trimeszter közepétől.
2019. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

16. Héttől minden áldott nap fennáll a probléma !

Délelőtt nincs baj, kora délután kezdődik és onnantól nem is múlik el ... este úgy birok elaludni ha megiszok legalább fel liter tejet hidegen!

Nagyon rossz érzés ... van amikor napközben is ott a tej a taskamban , és bizony eloveszem az utcán és azt iszom !


Nekem ez vált be az úgynevezett hazipraktikak közül ! Bár felek hogy ez csak rosszabb lesz hiszen meg csak most fog nagyot nőni a hasam , jelenleg 26 hetes vagyok !

2019. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a második trimesztertől végigkísérte a terhességem. Éjjel is sokszor felkeltem mert jött fel a gyomorsavam és végigégette a nyelőcsövem - főleg hajnalban. Sokat szenvedtem vele. Mindenfélét kipróbáltam amit ilyenkor lehet, de semmi nem volt jó. (A Rennie-t gyártó cég tuti rajtam gazdagodott meg legjobban :D)

Pedig diétáztam is, 150g ch-n voltam, nem ettem össze mindenfélét (sajnos azt sem lehetett amit megkívántam).

Szép, sűrű hajú fiam lett. Bár azt mondják ez inkább babona hogy a hajas babák okoznak gyomorégést :) Nálam mindenesetre bejött.

Próbáld végig te is a lehetőségeket (Venter, Rennie, Ludea...). Kérdezd az orvosod miket lehet.

2019. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!