Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki szoptatott annak mennyivel...

Aki szoptatott annak mennyivel nott a mellmerete a szoptatas utan?

Figyelt kérdés
Gondolom soha nem lesznek mar olyan kicsi meleim mint a szoptatas elott. Hanyas melltartora valtottatok miutan mar nem szoptattatok?
2019. jún. 18. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Kisebbre ment össze mint volt :D
2019. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Visszamentek. Miért is maradt volna nagyobb? Annyi hogy kevésbé feszes. Sajnos attól hogy szoptattál, a melled nem marad örökre nagyobb. Max aki hízik annak nagyobb marad, de csak a zsír miatt.
2019. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Jól mondja az első, nem lesz nagyobb, hanem inkább kicsit „összeesik” a mell. Addig élvezd ki a nagyobb melleid nyújtotta esztétikai előnyt, míg szoptatsz! :)
2019. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Visszatért a kicsi cici. Mondjuk én nem bánom, mert még mindig szép formája van.
2019. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

1. terhesség előtt G kosár.

1. terhesség alatt G kosár.

1. szoptatás alatt G kosár.

2. terhesség alatt G kosár.

2. szoptatás alatt G kosár.

2. szoptatás után G kosár. 😂

2019. jún. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
B kosárból C lett. Egy terhessèg,2 évig szoptattam. Egy év eltelt,ugyanolyan telt,mint volt.
2019. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is b-bol c lett es ugy is maradt, nem hiztam vagy ilyesmi. En csak 20 honapig szoptattam.
2019. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanakkora volt elso gyereket varva, szoptatva, vagy 2 eves kora utan elvalasztas utan, es most a masodikkal is ugyanakkora, nem valtozott a merete, de ez gondolom, genetika is, nekem amugyis csak a hasam nott az elso gyereknelis, meg most is.
2019. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, A es B kosar kozott feluton.
2019. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
B-s melleim vannak, szoptatás alatt nőttek valamennyit, de ugyanúgy belefértek a B kosárba. Egy évig szoptattam. Utána a mellem visszament eredeti méretre és alakra se változott, de puha lett. Most a másodikkal vagyok terhes, megint megnőttek kicsit, de ugyanúgy B kosár, csak teltebb. Szoptatás után gondolom megint visszamegy majd. A mérete igazából nem érdekel, csak remélem, most sem lesz belőle üres zacskó.
2019. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!