Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinél medence van a panelerké...

Akinél medence van a panelerkélyen?

Figyelt kérdés

kb. 1 hete tettük ki a gyereknek a medencét az erkélyre, eddig nagyjából tárolónak használtuk. Ma le akartuk cserélni a vizet, ahogy a férjem megemelte, megbicsaklott és kiborult, de persze nem az egész. Nem telt el 5mp már itt volt az alsó szomszéd... persze igaza volt és elnézést is kértem, de minősíthetetlen stílusban beszélt velem, meg hogy nem az első és stb... pedig biztosfix, hogy tőlünk eddig semmi nem folyt, nem potyogott le, mint írtam, nem is használtuk az erkélyt. Konkrétan nem hagyott szóhoz jutni a nó, pedig nem egy vén banya, 55 körül lehet, eddig semmi gondunk nem volt egymással (mással sem).

Na de a lényege a kérdésemnek, hogy ezentúl is szeretném kitenni a medencét (nem nagy, kb 1*1*0,3m), mit tegyek alá-köré, hogy még véletlen se cseppenjen le egy csepp sem, ahogy játszik? Akinél kint van a medence, hogy oldja ezt meg? A városban nincs strand, nincs családi házas rokon, nincs itt semmi :(


2019. jún. 18. 22:26
1 2
 1/14 MR.X. ***** válasza:
75%
Nem tudom, de borzasztó dolognak tartom, hogy kiveszett az emberekből az együttérzés. De teljes mértékben. Ez akkora gond??? Neki mi kára lett ebből? Istenem...
2019. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehet nyakon öntöttétek😂
2019. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
Lehet, h hülye ötlet, de ha esetleg beletennétek egy nagyobb àtmérőjű, üres medencébe a vízzel telit? Màr feltéve, ha elfér....
2019. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon pici az erkély, nem fér nagyobb el :/ 110cm széles csak :( állítólag kint száradt a ruhája. Aláírom, nem kellett volna kiöntse a férjem mikor cserélni akarta, de nem szándékosan tette. Nem is az volt a gondom, hogy szólt, hanem ahogyan tette... meg hát tényleg, eddig soha semmit nem csináltunk kint, a gyerek sosem volt kinn egyedül, nem öntözgethette ki, mert láttam volna.
2019. jún. 18. 22:52
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Magasabb falu medence? Abból talán nem fröcsköl ki a viz ha pancsol a gyerek.
2019. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű: legközelebb ne emelje, hanem merje ki.
2019. jún. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Vastag törölközőt tegyél alá és köré, az elszívja a vizet, amit a kicsi kipacsált. Egyet hurkába tekerve oda is tehetsz a terasz szélére, hogy véletlenül se follyon tovàbb.
2019. jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam ahogy a 7-es írta, alá meg köré raktam a törölközőt. Meg biztonság kedvéért kéznél volt a felmosó is. :) Vagy vannak azok a vízhatlan ponyvák, ragd le azt és arra rakd rá a törölközőt.
2019. jún. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

én nem problémáztam rajta, ha kifolyt valamennyi. Boldog boldogtalan az erkély/ablak mellett folyatja a légkondi kondenzvizét. Mi vödörbe gyűjtjük, azzal locsolunk. De van, hogy a locsolás során is mellé folyik, vagy sok és kifolyik a tálcáról. Pont teszek rá.

Max tegyél az erkély szélére ilyenkor egy használaton kívüli fürdőlepedőt.


Nekünk volt a medence alatt egy régi vacak, foltos takaró. De nem azért, hogy ne folyjon a víz, hanem azért, hogy puha legyen az alja és a kifröccsenő víztől ne csússzon a járólap.

2019. jún. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszönöm, ez a törölközös jó ötlet!


nem gondolta ő sem, hogy összecsuklik... nyilván nem emelte volna, ha tudja, de férfi, gondolta erőből megoldja :D

2019. jún. 19. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!