Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Császár után mikor jött meg újra a menzeszetek?

4 hónapja volt kereken a császár. Szoptatni csak 1 hónapig "tudtam". Mikor jött meg újra nektek?

jún. 19. 22:36  Privát üzenet  

A válaszok
Még tisztultam amikor egyszer csak erősebb lett a vérzésem. Első körben nem gondoltam, hogy megjött de tényleg az volt a 3.héten és onnantól kezdve normális ciklusaim voltak

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 19. 22:58 Privát üzenet
3 hónapra rá

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 19. 23:23 Privát üzenet
9 héttel császár után, de szoptattam rendesen utána is.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jún. 19. 23:38 Privát üzenet
4 héttel utána, és be is állt rögtön.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 20. 06:04 Privát üzenet
8 héttel a műtét után. 10 hónapig szoptattam, közben már úton volt a kicsi is. 😊

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jún. 20. 06:33 Privát üzenet
Első gyermekem született császárral, kb. 1 éves koráig szoptattam, utána jött meg először.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jún. 20. 09:12 Privát üzenet

1 hónapi szoptattam, 4 hónap után jött meg mint az áradás...

Azóta eltelt 2 hónap és semmi.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jún. 20. 10:31 Privát üzenet

4 héttel később. Nagyon durva volt, nem győztem cserélgetni az éjszakai betétet napközben is... 4 napig ömlött. Már épp orvoshoz készültem menni mikor az 5. napon csökkent. 8 napig tartott összesen. Utána visszaállt az 5 napig tartó, 27 napos ciklusom.

5 hónapig szoptattam. Kellemetlen volt, mert menseskor nem fogadta el a tejem a babám, ki kellett dobnom amit fejtem és tápszerezni. Ezért is csak 5 hónapig sikerült.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jún. 20. 14:15 Privát üzenet
Én is dokihoz akartam menni..Konkrétan felnőtt pelenkát hordtam de óránként cseréltem.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jún. 20. 14:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Császár után a heg vonalában belülről van egy nagy kemény dudor. Tapasztalat kinek volt hasonló? Mikor múlt el? Tornázi óvatosan lehet e vele?
Hogyan állapítják meg, hogy császáros heg szétválhat vagy sem? Olvastam, hogy ez miatt lett pl program császár
Van köztetek olyan, akinek volt már császár után laparoszkópos nőgyógyászati műtétje?
Császár, vagy egyéb hasi műtétek utáni összenövéseket látják UH-on?
Császár után a heget mivel kenjem?
Ha NEM szoptattatok szülés (császár) után mennyi időre jött meg a menzeszetek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!