Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár után mikor jött meg...

Császár után mikor jött meg újra a menzeszetek?

Figyelt kérdés
4 hónapja volt kereken a császár. Szoptatni csak 1 hónapig "tudtam". Mikor jött meg újra nektek?
2019. jún. 19. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Még tisztultam amikor egyszer csak erősebb lett a vérzésem. Első körben nem gondoltam, hogy megjött de tényleg az volt a 3.héten és onnantól kezdve normális ciklusaim voltak
2019. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 hónapra rá
2019. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9 héttel császár után, de szoptattam rendesen utána is.
2019. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4 héttel utána, és be is állt rögtön.
2019. jún. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 héttel a műtét után. 10 hónapig szoptattam, közben már úton volt a kicsi is. 😊
2019. jún. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első gyermekem született császárral, kb. 1 éves koráig szoptattam, utána jött meg először.
2019. jún. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 hónapi szoptattam, 4 hónap után jött meg mint az áradás...

Azóta eltelt 2 hónap és semmi.

2019. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4 héttel később. Nagyon durva volt, nem győztem cserélgetni az éjszakai betétet napközben is... 4 napig ömlött. Már épp orvoshoz készültem menni mikor az 5. napon csökkent. 8 napig tartott összesen. Utána visszaállt az 5 napig tartó, 27 napos ciklusom.

5 hónapig szoptattam. Kellemetlen volt, mert menseskor nem fogadta el a tejem a babám, ki kellett dobnom amit fejtem és tápszerezni. Ezért is csak 5 hónapig sikerült.

2019. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is dokihoz akartam menni..Konkrétan felnőtt pelenkát hordtam de óránként cseréltem.
2019. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!