Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyes szülők miért hiszik...

Egyes szülők miért hiszik hogy az a normális ha a gyerek életképtelen? Ez nem beteg?

Figyelt kérdés

Van egy beosztottam a munkahelyen aki 28 éves nő de kb úgy él mint egy 8 éves.

Ha csapatépítő van anya hozza viszi, nem jöhet velünk céges kocsival.

Természetesen vonatra sem szállhat fel soha mert az veszélyes.

Munkahelyre is sokszor jönnek érte..ha pl túlóra van, sötétedésben már ne maga menjen haza.

Akartam neki egy jutalom utat intézni 4 napos, visszautasította mert anya nem engedi el..

Sőt párszor írt is nekem levelet az anyja, hogy mit hogy csináljunk a munkahelyen , hogy a kislányának jó legyen.


Ez csak szerintem beteges?


2019. jún. 20. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom.... A kolléganődnek van esetleg valami mentális problémája?
2019. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nincs.. Baromi okos, értelmes, tájékozott, 3 nyelven beszél,diplomás.
2019. jún. 20. 10:57
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez nagyon beteg, de nem csak a kolleganod az, hanem az anyja is!!
2019. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor azt mondom ku.r.v.a gáz. De komolyan. 24 évesen elköltöztem, azóta élem az életem. 32 vagyok, oda megyek ahova es akivel akarok, 2 gyereket nevelek es anyam nagy banatara nem csinalom azt, amit mond.
2019. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát főleg az anyja..Szerintem.

De nem értem miért nem lép ki ebből.

Próbáltuk már neki finoman mondani, azt mondja mindig "engem kicsit jobban féltenek".

Oké 16 évesen talán még elmenne ez..De 28 évesen szerintem ez nem kifogás.

2019. jún. 20. 11:00
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ezt az anyja cseszte el nem is kicsit
2019. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez félelmetes. Önmagában az, hogy néha hozzák-viszik, ha épp arra vezet az útjuk a szülőknek, még belefér, de hogy nem szállhat vonatra? Nem mehet el céges autóval, nem mehet jutalomútra és főleg, az anyja betelefonál a munkahelyére? Ez mindne határon túlmegy.
2019. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek ilyen embereket, de tapasztalatom szerint nekik így kényelmes, van aki még rá is játszik. Szóval attól még, hogy valaki értelmesnek látszik, még lehet teljesen életképtelen és szerintem ez egy bizonyos szinten túl nem is feltétlen a szülő hibája.

Ismerek olyan 45 éves orvosnőt akit a szülei mindennap autóval visznek dolgozni és kaját csomagolnak neki stb... Épp eszű ember ezt ilyen idős korban konkrétan nem hagyná, de neki nyilván így kényelmes, hogy felnőtt fejjel is játszhatja az 5 évest.

2019. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván tudod hogy nem normális, mi a kérdés? Mármint tudod a választ a saját kérdésedre ezért nem értem.
2019. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam nem-e csak én tartom ezt már betegesnek.

Másrészt hátha van itt ilyen szülő és felvilágosítana arról, hogy ebben mi a jó neki :D De ilyen sajna úgysem lesz.

2019. jún. 20. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!