Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem jött meg a mensim. Ciszta?

Nem jött meg a mensim. Ciszta?

Figyelt kérdés

'Urva sok problémám van mostanában és meg sem jött a mensim.

Ma vagyok a 30napon.

Gyermekágy óta folyton megjött pedig szoptattam is.

Most másfél hete hagytam abba a szoptatást és nem jött meg.

Félidőben pedig erősen görcsöltem.


2019. jún. 20. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodj már egy kicsit legalább... honnan tudná ezt neten keresztül bárki megmondani hogy ciszta-e??
2019. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha védekeztetek, akkor lehet, hogy a stressz, ideg, ciszta stb. miatt késik, ha nem, akkor lehet, hogy babát vársz. Teszt?
2019. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Apuka lelépett nincs is most nemi eletem
2019. jún. 20. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Orvoshoz kéne menni.
2019. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát még várok 2 napja késik
2019. jún. 20. 12:53
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Második vagyok. Nem írtad, hogy nulla a nemi élet, így nyilván valami más van a háttérben és nem terhesség, menj orvoshoz, nyilván ő tud majd bármit is mondani, de ez esetben igen, akár ciszta is lehet, ami miatt nem jön meg.
2019. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként meg úgy olvastam hogy szules után azok a nők akiknek meg sem jön ha szoptatnak akár összevissza is lehet tehát megjon aztán meg nem.

De en ugye szoptattam és rendesen megjött 6 hét óta.

Igaig.

De az is lehet most kezd el szarakodni.

Néha vannak 30 napos ciklusaim is.

2019. jún. 20. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Szoptatas abbahagyasa utan kb fel evig nekem is osszevissza jott meg. Az orvos azt mondta normalis. En elmentem rakszurest vegeztettem (mondjuk en pont egy evig szoptattam igy alapbol idoszeru volt a rakszures is) sztem siman peteres, menstruáció stb. De persze sztem nezesd meg magad egy orvossal az a biztos.
2019. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Citologiam nekem is megvan minden rendben most nemrég voltam
2019. jún. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!