Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Nem jött meg a mensim. Ciszta?

'Urva sok problémám van mostanában és meg sem jött a mensim.

Ma vagyok a 30napon.

Gyermekágy óta folyton megjött pedig szoptattam is.

Most másfél hete hagytam abba a szoptatást és nem jött meg.

Félidőben pedig erősen görcsöltem.

jún. 20. 12:10  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolkodj már egy kicsit legalább... honnan tudná ezt neten keresztül bárki megmondani hogy ciszta-e??

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 20. 12:15 Privát üzenet
Ha védekeztetek, akkor lehet, hogy a stressz, ideg, ciszta stb. miatt késik, ha nem, akkor lehet, hogy babát vársz. Teszt?

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 20. 12:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Apuka lelépett nincs is most nemi eletem

# 3/9Időpont jún. 20. 12:37 Privát üzenet
Orvoshoz kéne menni.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 20. 12:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát még várok 2 napja késik

# 5/9Időpont jún. 20. 12:53 Privát üzenet
Második vagyok. Nem írtad, hogy nulla a nemi élet, így nyilván valami más van a háttérben és nem terhesség, menj orvoshoz, nyilván ő tud majd bármit is mondani, de ez esetben igen, akár ciszta is lehet, ami miatt nem jön meg.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jún. 20. 12:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként meg úgy olvastam hogy szules után azok a nők akiknek meg sem jön ha szoptatnak akár összevissza is lehet tehát megjon aztán meg nem.

De en ugye szoptattam és rendesen megjött 6 hét óta.

Igaig.

De az is lehet most kezd el szarakodni.

Néha vannak 30 napos ciklusaim is.

# 7/9Időpont jún. 20. 13:09 Privát üzenet
Szoptatas abbahagyasa utan kb fel evig nekem is osszevissza jott meg. Az orvos azt mondta normalis. En elmentem rakszurest vegeztettem (mondjuk en pont egy evig szoptattam igy alapbol idoszeru volt a rakszures is) sztem siman peteres, menstruáció stb. De persze sztem nezesd meg magad egy orvossal az a biztos.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jún. 20. 13:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Citologiam nekem is megvan minden rendben most nemrég voltam

# 9/9Időpont jún. 20. 13:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nyilal a hasam alul- oldalt a méhemnél. Mensizek, de joval kevesebb a mensim. Es fajdalmas. Fogamzasgatlot szedek.21/l Lehet gyerek? Vagy ciszta?
Ciszta, miatt késhet-e a mensim, előváladéktól lehetek terhes? 5. -ik napja késik. Mi a ciszta tünete?
Múlt hónapban nem jött meg a mensim. A doki Norcolut gyógyszert írt fel, mert cisztát látott. A gyógyszertől megjött. Ebben a hónapban megint nem jött meg. Megint ciszta?...
Lassan 1 hete kesik a mensim. Van 2 cisztam a baloldalon. Terhessegi tuneteim nincsenek, viszont a bal o. derekam tajekan nagyon faj, lehetseges hogy a ciszta miatt nem jon meg...
Ha ciszta van, a mensi is elmarad? 17-dikén volt mensim, emiatt a peteérés is el maradhat? Ha gyogyszert szedek ami elösegiti a peteérést az a cisztákat is táplálja?
Ma 16 napja, hogy késik a mensim. Baba lehet, vagy okozhatja hormonzavar, esetleg ciszta?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!