Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a köldöksérv...

Hogy zajlik a köldöksérv műtét kis méretű köldöksérv esetén?

Figyelt kérdés
Egy éve szültem. A sebész a köldökömben szűk egy ujjnyi köldöksérvet állapított meg. A köldököm nincs kifordulva (terhesen sem volt). Mivel ez a kis sérv folyamatos hasi szurkálásokat, diszkomfortérzéseket okoz nekem, ezért műteni fogják. Hogy zajlik egy ilyen kis méretű sérv esetében a beavatkozás?
2019. jún. 21. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem laparoszkóppal csinálták, a köldököm alatt-fölött és 2 oldalon mellette kb 5-7 centivel csináltak max 1 centi vágásokat, valamint még a hasam jobb oldalán hármat. Betettek egy kb 10x10es hálót is. 2 vagy 3 èjszakát kellett bent töltenem, a műtőből már haskötővel toltak ki amit 6 hètig hordani kellett és eddig nem emelhettem 5 kilónál nehezebben (élmény volt 4 és 1,5 éves gyerekek mellett)
2019. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Neked is csak kis sérved volt? A sérvkapu zárását hogy oldották meg? Illetve mit tesznek annak érdekében, hogy a sérv ne újuljon ki?
2019. jún. 21. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kellett a háló, hogy mégkisebb legyen az esèly arra, hogy újra kijöjjön. Nem tudom már mennyire volt kicsi, de nekem össz. annyi problémám volt vele, hogy ha ott beütöttem a hasam vagy megrúgott a gyerek akkor pár pillanatig furán fájt
2019. jún. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Végül megműtötték neked? Milyen volt? Nekem is kisméretű :(
2021. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!