Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bekorlátozhatja az ételek és...

Bekorlátozhatja az ételek és italok minősége miatt a férjem exe a láthatást?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy 6 és egy 7 éves gyereke, nekünk egy közös 3 éves. Minőségi módon táplájuk a gyerekünket, sok zöldség-gyümölcs, húsok, sosem adtam neki üveges bébiételt, főzök stb, de amúgy hagyományosan. Iszunk tejet és néha van csipsz vagy üdítő. A férjem exe nagyon reform, nagyon bio, a gyerekek nem kaphatnak tejtermék, csak kecskesajtot pedig nincs is ételérzékenységük, nem kaphatnak tésztát sem sima rizst, csak ilyen-olyan halat, natúr csirkemellet, fehér liszt tiltólistás, csak ilyen méregdrága liszteket használ és meghatározott ásványianyag tartalmú ásványvizet isznak. Itt én nem főzök külön, nincs is péznem a mandula meg mindenféle lisztre, tejre, lazacra. Pl a balhé kirobbanás előtt rántott csirkecomb volt, túrós csupa meg almás lepény. A férjem exe fenyegetőzik, hogy többet nem adja ide a gyerekeket, a férjemnek kell hozzájuk menni, mert mi mindenféle méreggel tömjük őket meg nem visszük flancos programokra csak a játszótérre és unatkoznak. Ezt komolyan megteheti?
2019. jún. 23. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok hozza erto, de megkerdeznem tole, mit esznek az oviba/suliba? Szaffi cuccot foznek nekik kulon? Hu de ruhellem az ilyen noket! Neked kitartast!
2019. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem teheti meg. Ha nagyon pattog, menjen bíróságra. Rövid tárgyalás lesz, 5 perc alatt körberöhögik.
2019. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem!


Küldjön kaját nekik, ha zavarja, hogy ti átlagosan esztek!


Mivel nem a minőséggel van gond(nekem pl 5%os almalé ugrott be elsőre a kérdésed alapján) így nyugodtan problémázhat, kiröhögik.


Az öcsém vegán testépítő, próbált fenyegetni, hogy megölöm a gyerekem az átlag étrendjével, pedig nincs semmi köze hozzá..


Az étkezésre fixált emberek kontrollmániás divatzombik, semmivel sem jobbak a tisztaság vagy munkamániásoknál..


Az öcsém pár hónappal a vegánság előtt magának aszalta a marhahúst, mert az az egészséges, azelőtt pedig tucatszám ette az étrendkiegészítő bogyókat és porokat, azelőtt pedig biokajára volt fixálva meg magyar termékekre..


Majd kikopik a divatból az étkezés..

2019. jún. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Mondjátok meg neki, hogy ez esetben készítse el előre a gyerekek drága szuperbio kajáit egész hétvégére és adja le azt is velük együtt. És fizesse be őket előre flancos programokra, és persze titeket is, mert felügyelet nélkül úgysem mehetnek.
2019. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Abszolút semmi joga nicns hozza. A bírósági ítélet a mérvado. Amúgy is idiota
2019. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak kifogás a részéről. Szerintem a gyerekek mikor hazamentek, elmesélték, hogy milyen finom ebédet ettek, és ezen akadt ki az ex.
2019. jún. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szűzmária...


Figyelj, én sem eszem fehérlisztet, vagy nagyon kevés fehérlisztes terméket.


De a gyerekeim azt eszik. Nem azért, mert sajnálom tőlük a tk. meg tönkölylisztet. Egyszerűen nem eszik meg, és nem kényszerítem rájuk, így is válogatósak.


És a nagylányom szintén jár láthatásra az exemhez. Ja, önszántából nem eszik (10 éves.)

Az ex felesége általában sajtos tésztát, virslit, melegszendvicset csinál, mert ezeket fixen megeszi a gyerek. Én meg kb örülök, ha eszik...

A kisebbik meg még bajosabb (3 éves, de ő a jelenlegi páromtól van.) Úgyhogy anyuci inkább örüljön, ha egyáltalán esznek a gyerekei.


Ha üres kenyér lenne folyton, vagy alkohollal, kávéval itatnátok a gyerekeket, vagy ételallergiát nem vennétek figyelembe, na az gond lenne.

De így nem korlátozhat. Ez röhejes....

2019. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!