Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb mosható pelenka?

Melyik a legjobb mosható pelenka?

Figyelt kérdés
szemezek a lehetőségekkel, tetszik az egyméretes is, a zsebes is jónak tűnik sok szempontból de több dolog egyenlőre nem teljesen tiszt nekem. Ha az egyméretes mellet döntök, az újszülöttkortól szobatisztaságig végig jó lesz a gyerkőcre? Ahogy olvastam, a sima pl. pop-in pelusokból két szettel kell kalkulálni, újszülött és a későbbi szettel. Ha picit valaki tisztába tenné nekem melyik típus miért jó illetve hogyan használható, nagyon megköszönném. Még nincs úton a gyerkőc, egyenlőre csak tervben, de szeretnék erre amennyire lehet korábban felkészülni tájékozódási szinten :)
2019. jún. 23. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem régen tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést. A bolyhoska oldalán minden le van írva elég jó oldal. Facebook csoportot is ajánlottak de oda még mindig nem vettek be. Viszont itt a tisztításig a szettekig az anyag a méret h miből hány dbot érdemes minden fent van
2019. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egyméretes Pop-int használtam. Elvileg újszülöttkortól ajánlják, de úgy találtam, hogy a pici baba fenekén túl nagy volt a csomag, homorodott tőle a háta hanyatt fekve, így kb. 5 kg-os (4 hónapos?) korától szobatisztaságig használtuk. Egy idő után, mikor nagyobbakat pisilt, kellett bele pár plusz betét: négyfelé vágott tetrákat használtam. Meg vettem Little Lamb szárazontartó betéteket, az jó beruházás volt.

Amúgy szerettem, kicsit sűrűbben kellett cserélni, mint az eldobhatót, de még így is nagyon megérte. Éééés: moshatóban nem tudta nyakon f**ni magát anyatejes gejzírkakival. :)


A Facebook csoport is jó, meg azért sok infó van a neten.

2019. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!