Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, akik 8...

Kisgyerekes anyukák, akik 8 órában dolgoznak de nincs segítségük! Hogy néz ki a napotok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok a munkát és a gyereknevelést egyszerre? Mennyi időtök van a gyerekekre, illetve mi az ami még fontos lenne, de elmarad? Hogy oldjátok meg a szüneteket, betegségeket?

2019. jún. 26. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor ebben a hekyzetben voltam, munka után jött a gyerek és a hazimunka. Mivel nem volt soha a háztartás elhanyagolva, napi félórás rendfenntartassal is rend és tisztaság volt. Együtt főztünk. Ő vagy segített valamit, vagy csak játszott a konyhában és közben beszélgettünk. Amíg el nem aludt, együtt voltunk, volt idő játékra. Nem maradt ki semmi, mert ami fontos volt, árra szakítottam időt. Szünetre szabadság, bébiszitter, betegségre szabadság, táppénz, beniszitter
2019. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem, hogy mit dolgozol?
2019. jún. 26. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkoriban vendeglatoztam, pultos-felszolgalo voltam.
2019. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az jó munka, én is voltam és szerettem, csak az a baj, hogy a munkaidő nem az ovihoz igazodik, vagy nálad igen?
2019. jún. 27. 08:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki még ír, légyszi írjátok le részletesen hogy néz ki a napotok, mikor keltek, mire készültök össze a gyerekekkel, mire értek be munkába, mikor viszitek haza az oviból, mikor van fekvés.
2019. jún. 27. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!