Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább eddig,...

Mi volt a legdurvább eddig, amit a gyerekednek mondtál, és hány éves volt akkor?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Minden kifejezést, amit ismerek, szépet és csúnyát is hallották már a gyerekeim az elmúlt években. 4 és 6 évesek.

Sosem játszom meg magam, ha ideges vagyok, pont annyira kifejezem, mintha boldog.

2019. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
14 éves koromban volt egy balesetem, 2 hétig küzdöttek értem utána az orvosok, 1 hétig kómában voltam. Pár héttel a balesetem után anyámra épp rájött az 5 perc, és nekem esett, hogy most már viselkedjem, és türtőztessem magam, mert már elege van belőle, hogy a barátnői folyton csak utánam érdeklődnek, és nem ő van a figyelem középpontjában... Ezt azóta se tudta überelni, pedig nem ma történt...
2019. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nekem azt mondta, hogy miattam kellett egész életében nélkülöznie (nem egyszer, nagyon sokszor elmondta). Vajaskenyéren kívül nem sokmindent ettem gyerekkoromban, az apám minden elivott. Ez a nők szényene meg még engem hibáztat.
2019. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%

Én sokszor megkaptam anyámtól,hogy nem tudta kiélni magát. 17 volt amikor szült,42 mikor elköltöztem.

Egy besavanyodott,egésznap facebook-ot nyomkodó nő lett.

Nem tudja élvezni az életét sajnálja mindenre a pénzt így inkább otthon gubbaszt. Van,hogy mondom neki csavarogjunk egyet a másik városba,a válasza hogy drága a busz...Apám is levan szarva,pedig jól keresnek.

2019. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az anyám mikor 22 voltam, hogy én tettem tönkre az életet és miattam akart öngyilkos lenni (akkor 6 éves lehettem).
2019. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!