Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Balatonon vagy más strandon...

Balatonon vagy más strandon hogy oldjátok meg az érték megőrzést kisgyerekkel ha csak kettesben vagytok? Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Idén megyünk elsőnek kettesben nyaralni. De már most aludni is alig tudok, hová teszem a telefont pl. Ezen aggódok. Hiába a szabi azért 1-2 óránként kell telefon közelben lennem. Ha érték megőrzőbe rakom rohanhatok folyton oda. Hotelben foglaltam szobát, ott mennyire biztonságos hagyni laptopot, kocsi kulcsot? Iratokat?
2019. júl. 6. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Rendszeresen megyek strandra 2 gyerekkel. Pléden ruhák közt, szatyorban hagyom a telot, 5000 ft- ot viszek. Semmi okmányt, pénztárcát sem. Törölközővel letakarom.

Szállodában ha elmegyünk kirakom a ne zavarjanak táblát, akkor a takarító sem megy be, de nem jellemző a lopás. Simán ott lehet hagyni telót, laptopot, pénzt, kulcsokat.

2019. júl. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a tippet olvastam de még nem próbáltam: csomagold be a telót, pénzt egy pelekába, mintha használt lenne.

Senki sem fog egy kakis pelenkát ellopni :)

2019. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

A pelenkázó táskába tenném én is, vagy ha már nincs olyan mert nagyobb a gyerek, akkor egy ruhába csavarva a strandtáskába, hogy ne tűnjön értéknek.


Hotel: minden szobában szokott lenni trezor, vagy a szekrényben, vagy a cipősszekrényben (legalábbis az elmúlt 10 évben mióta hotelbe járunk nyaralni, mindenhol volt). Bár nem mindig tettük bele a cuccainkat, pl. laptop mindig elöl maradt. Soha nem volt lopás.

2019. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes strandokon, pl. a rómain vannak beléptető-órával nyitható értékmegőrző dobozok, azt annyit nyitogatod, amennyit akarod. Balatonon nézd meg a kiszemelt strandok elérhetőségét (márha fizetős), és érdeklődd meg, hogy van ilyen vagy hasonló.
2019. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hotelbe simán ott leher hagyni. Balatonra telefont tuti nem vinnék.
2019. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!