Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmennétek 1-2 nap ottalvós...

Ti elmennétek 1-2 nap ottalvós nyaralásra a kisbabàtok nélkül?

Figyelt kérdés
Meg nem volt tolunk tavol, maximum 3 orat, azt is csak kb 2-3 alkalommal. 10 honapos, nagyszuloknel lenne. En nem akarom, de gyozkodnek. Ti mit gondoltok?

2019. júl. 6. 22:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Én nem. De ez a ti dolgotok.
2019. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%
Simán mennék ha bírja. Mi voltunk is.
2019. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
69%
Én sem.
2019. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Ez gyerek fuggo. En nem mennek mert az en gyerekemet egyenlore nem lehet ott hagyni senkinel mert kisse szeszelyes, igazi tobbemberes baba😁
2019. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom h h birna, de en biztos h vegig azon kattognek h mi van vele vajon?

Ferjem meg van sertodve h nem akarok kettesben menni. ...de az anya szivem nem engedi, meg tul picikenek erzem ehhez. Vagy csak en vagyok a tre h nem birok ki ennyit?

2019. júl. 6. 22:46
 6/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2019. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%
Mégis mi baja lenne? Nélküled is megvan 2 3 napig. A férjedre is kell időt szannod. Jöhet a lepontozas.
2019. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Előtte csináljatok egy próbaottalvást, s ha mind kibírjátok idegileg akkor 1-2 nap nem világvége. Én így csináltam volna ha lett volna alkalmam nagyszülőkre hagyni 1-2 napra.
2019. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
77%
Én nem. Valaki írja, hogy a férjednek is szüksége van rád. Így van, kezdetnek mondjuk egy éjszakára otthagynám valamelyik nagyszülőnél, de maradnék az adott városban. Ha ez sima ügy, megpróbálnám mondjuk a két éjszakát, és ha azzal sincs gond, akkor mernék elutazni másik városba, de ez csak én vagyok. Nem azért, mert nem bízok a gyerek nagyszüleiben, de van olyan, hogy a gyereknek a szülő hiányzik és ennyi, akkor sajna a nagyszülő sem tud mit kezdeni. Erre meg gáz akkor rájönni, amikor mondjuk az ország másik végében vagytok.
2019. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%
Én se bírnám ott hagyni, nem vagy tré. Viszont szükségetek van a kettesben töltött időre is szerintem, közös feltöltődésre. Csináljátok egy próba ott alvást és ki derül, hogy viselnetek.
2019. júl. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!