Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Követitek Activemumlife,...

Követitek Activemumlife, Csíkos Juca sportos anyukát?

Figyelt kérdés
Rengetem bantottak a kicsi cicik miatt, De most már szilikon lett neki is. Létezhet hogy ezek az insta anyukák annyi bántást kapnak, hogy emiatt képesek magukat mutetni. Én is gondolkodom anyukas insta oldalon, de ha folytonos ekezes erne, akkor inkabb nem.
2019. júl. 7. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Nem követek egyet sem. Átlag nők, akik valamiért mutogatni akarják hogyan nevelnek gyereket és mellé milyen f@s.zacsajok. Nekem ez antipatikus. Persze kereslet mindig lesz rá, mert nézi két tábor:

- az unatkozó aki rajongva lesi más random nők életét ahelyett hogy a sajátját élné

- aki csak a fikázás miatt nézi.


Aki sima anyuka, nem mondjuk gyerekorvos, gyermekpszichológus, vagy ilyesmi, azaz nem ad pluszt senkinek semmiben, az csak magamutogató. Önjelölt celeb, aki csak mutogatja hogy ő mit hogy csinál, mindenféle szakmai plusz adása nélkül. De van rá igény, sajnos ilyen világot élünk, hogy anyuka énidőben más anyukák napjait nézi, aztán nyavalyog neten hogy semmire sincs ideje.

2019. júl. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Ezek az insta anyukák eleve a sok remélt rajongó miatt teszik ki az életüket. Éhezik a pozitív visszajelzést, ergo ha negatívat kapnak, rágódnak rajta és végül eleget tesznek, hogy tetsszenek még többeknek. Ez inkább valamilyen önbizalomhiány.
2019. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!