Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüvegek mosogatógépben?

Cumisüvegek mosogatógépben?

Figyelt kérdés
Mam cumisüvegeket használunk, mosogatógépben szeretném elmosni őket, de úgy, hogy rövid programmal és csak a baba dolgait, és utána sterilizálnám. Akik szintén mosogatógépben mossák a baba dolgait, használtok hozzá tablettát? Ha igen, milyet?

2019. júl. 9. 14:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%

Simán ott lehet/kell mosni. Semmi baja nem lesz.


De majd mindjárt jön pár troll meg paramami, és elmondják, hogy ők speciális labortechnológiával fertőtlenítik, vagy kizárólag egy Japán hegyei között csörgedező forrás vizével öblíti.

2019. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mosogatógép szintén :)
2019. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott mosom. Egyszer béna voltam és valami paradicsomos kaját nem öblítettem le, és kicsit elszíneződött az üveg, de azon kívül semmi baja. Nyugodtan mosd ott.
2019. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ott mossuk, a többi edénnyel együtt. Onnantól, hogy kúszik a gyerek, a lakás minden porszeme a szájába kerül.

A mellszívót viszont kifőzni szoktam.

2019. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm! Eddig kézzel mostam el őket, de most szeretném a cumisüvegeket is mosogatógépbe tenni.

Egyébként én is "vártam" az okos válaszokat, hogy miért nem ajánlott... De ami késik... ;)

2019. júl. 9. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is mindent mosogatógépben mostam el, viszont utána még átöblítettem forró vízzel. Én mindig attól félek, nehogy véletlenül maradjon rajta mosogatószer.
2019. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És maga a cumi fej nem megy össze? Mert én az üveget az esti etetés után beteszem a gépbe, de magát a cumit forro vizzel kezzel mosogatom.
2019. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha kifőzés esetén nem megy össze, akkor a gépben sem. Nekem is ez a parám, hogy nehogy maradjon rajta mosogatószer maradvány, ezért is tettem fel a kérdést, hogy ki hogy szokta gépben mosni.
2019. júl. 9. 15:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is gépben mostam, utána átöblítettem a mosogatószer miatt
2019. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
39%
Nem kötekedésből, de nektek milyen őskori gépetek van, hogy át kell öblíteni utólag a cuccot?
2019. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!