Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol laknàtok inkàbb kisgyerekk...

Hol laknàtok inkàbb kisgyerekkel? Kisvàrosban, zsebkendőnyi kerttel, de, , mindenhez" közel, vagy faluban, nagy kerttel, de mindenhova utazni kell.

Figyelt kérdés
Konkrèt esetről van szó. A gyerek magantanuló, òriasi mozgásigènnyel, sajnàlnàm feladni az òriàsi kertet. De ìgy az apja minden nap màsfèl òràt utazik, a varosi haztól 10 perc sèta a munkahelye. 10 percre lennènk egy òriàsi jatszòtèrtől (homokozòval, pancsolòval), nagy tavaktòl, de mègsem a sajat kertben jatszhatna. Baràtai is a varosban laknak, vasarolni is szinte csak oda jarunk.
2019. júl. 10. 08:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Én a nagy kertre esküszöm. Nagy mozgásigényű gyereknél különösen.
2019. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Én a várost választanám Városban lakunk, persze néha vágyom egy nagy kertre, de nem utazgatnék egy csomót mindennap.
2019. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk ez a választás úgy néz ki, hogy kis lakásban, de kis rezsivel is és mindenhez közel vagy kertvárosban 2 óra ingázással még egy doboz tejért is. Előbbit választottuk.

Nekünk fontosabb, hogy minél több időt töltsünk együtt, mint a kert.

Neked kell tudnod

2019. júl. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Igazából egyiket sem valasztanam. A kis kert gyerekkel extra gáz, az oriási kert nem mindig belátható monsjuk ha a konyhába beszaladok. Én a közepes meretű telket választanám városban, ahogy max 10-20 perceket kell utazni. A falusi letet nem nekem találták ki.
2019. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi kisvárosban lakunk, nagy udvarral. Én ezt választanám bármikor ezután is. Falura már nem mennék vissza, ott nőttem fel.
2019. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

A munkahely nem állandó.

Mi BP agglomerációban élünk, ugyan önálló kert, de nagyon pici (360 nm).

Nagyon sűrűn lakott település, ok, hogy van minden, de szinte megfolyt.


Most gondolkodunk falura költözésen. Ahol nagy telek van. Így is úgy is kocsival járunk, van mindkettőnknek. Sőt, és BP-en dolgozom, 28 km-napi 3-3,5 óra oda-vissza. Ennyi erővel faluból is járhatnék dolgozni...


És a munkahely nem annyira fix, mint a lakhely. A gyerek is találhat mindenhol barátokat.


Én a vidéki életre szavazok. Az együttélés egyre kevésbé megy az embereknek...

2019. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Ja, 6-os vagyok, 6 éves a fiunk, most kezdi a sulit.
2019. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

A kis kert gyerekkel miért extra gáz? A kis kert nem jobb, mint a semmi kert?

A városi házat választanám, de ez eléggé személyes választás, mert én nem szeretnék autót tartani, így a városi létre szavaztam. Ugyanakkor nektek van autótok, szóval tényleg dilemma. A kerttel szerettek foglalkozni? Sokat van ott a gyerek is meg ti is? A férjed mit szeretne?

2019. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen falu, nagy kert. Itt is élünk, imádjuk. 😊
2019. júl. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Mi falun lakunk, nagy kerttel. Városból jöttünk ki. Nekem 40-45 perc kocsival a munka, a férjemnek 10. A város 20 perc kocsival, mindkettőnknek van. A városban az árak miatt sajnos nem tudnánk már házat venni, ez már hitelmentes. Itt vannak a barátok is. A ti esetetekben a várost választanám, hisz minden ott van, a barátok is.
2019. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!