Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beléptem az 5. terhességi...

Beléptem az 5. terhességi hétbe, de beteg vagyok, megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés

Sajnos a gyermekem és az apukája is nagyon beteg, így várható volt hogy valamilyen mértékben én is elkapom (a sok vitamin ellenére) Fáj a torkom, fájdogál a hátam közepe, egyszer-kétszer köhögök akkor sárga váladék tavozik belőlem.Ma megyek a házi orvoshoz.Véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi megmaradhat-e a baba, és egészséges lehet?Nagyon sokat vártunk rá, sem elveszíteni nem akarom, illetve azt sem szeretném ha beteg lenne.


Köszönöm!



2019. júl. 11. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Orvosnak ne felejtsd megemlíteni, addig gyógyszert ne szedj be.
2019. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nátha miatt nem szokás elvetélni.
2019. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz!
2019. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz,ne aggódj. 2x volt tüszős mandulagyulladásom az egyik 3 hétig tartott. Olyan antibiotikumot szedtem,amit lehet terhesen. Van egy egészséges kislányom.
2019. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, egy felső légúti megbetegedéstől nem lesz baja a babádnak, de mindenképpen mondd meg a háziorvosnak, hogy várandós vagy.
2019. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Semmi komoly, hála Istennek!Csak homeopátiás dolgokat ajánlott a doki, komoly gyogyszer sem kell.Mindenkinek ment a zöld pacsi!😉
2019. júl. 11. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!