Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert nem engedi hogy megolelj...

Miert nem engedi hogy megoleljem, megpusziljam? :' (

Figyelt kérdés
14 honaps kis fiam nem engedi hogy magamhoz oleljem es hogy megpusziljam. Olyan 9 honapos koraba elkezdett puszilkozni mindenkivel aztan lassan senkinek nem adott csak nekem majd mar nekem se sot en sem adhatok neki es megolelni sem lehet tol el magatol. Miert van ez? Mit csinaljak hogy megint engedje szeretgetni magat? Amugy nagyon anyas es szinte csak velem akar lenni es jatszani. Volt vakaki igy? Elore koszonom a valaszokat, 1 Ketsegbe eset edes anya :(

2019. júl. 13. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
hagyd egy kicsit ezzel, ő most komoly férfinek érzi magát, elutasítja az ilyen nyálas, gyerekes dolgokat (majd megenyhül a helyzet)
2019. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Mert most ilyen időszaka van. A puszi és az ölelés csak feltartja a világ felfedezésében. Az én fiamnál 3 éves korig tartott, most 6 éves és még nagyon ölelkezős.
2019. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom is ilyen volt, sőt, sokáig a "fúúúj, nyálas!" felkiáltással menekült a puszik elől. (Nem, nem nyálaztuk össze)

Olyan 4 éves kora után kezdett oldódni és már hagyja az ölelést és a puszit is, sőt, ő maga is ad.

2019. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
puszilkodos lett azota a gyermeked?
2021. szept. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!