Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érti meg a családom...

Mikor érti meg a családom hogy a gyerek nevelés is munka?!

Figyelt kérdés

Egyfolytában dolgozni akarnak küldeni.

Eljönnek hozzánk és a tesómék felajánlja menjek kukoricát válogatni mert jó a pénz anyánk meg addig vigyázz rá 12 órában.

De én nem akarok egy 8 hónapos babát 12 órára mással hagyni meg nem érti meg senki hogy az anyaság is kőkemény meló.

Nincs szabadnap nincs éjjel nincs hétvégi kimenő semmi.

Emellett mert ez ugye nem munka még én pluszba menjek el ugyanúgy dolgozni mint ők.

Csak hogy nekik se kutya se macska meg minden hétvége bulika.

Hazamennek és ledőlnek még én éjjeli "ügyeleten vagyok".

Másik tesóm meg előállt azzal az ötlettel menjek ki hozzá sógor földre 3 hónapra!

Addig anyánk vigyázza.


2019. júl. 15. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyenek soha nem fogják megérteni. Jobban jársz a saját nyugalmad érdekében, ha minél kevesebb időt töltesz velük együtt.
2019. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom, kényelmesen kijössz a pénzből, amit kapsz, és senkinek egy forinttal nem kell tàmogatnia.

Mondd meg, hogy nincs szükséged pénzre. Ennyi.

2019. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Irigység
2019. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, ez durva. Nem is értem hogy gondolják ezt. Ha nem velük élsz, próbálj meg kicsit most eltávolodni tőlük, majd ha a kicsi már ovis lesz úgyis megváltozik minden, addig csak 2 év van, ha ilyenek, hanyagold őket addig.
2019. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Talán azért mondják, mert a nagyanyádnál élsz sokadmagaddal, és a gyes az egyetlen bevételed, Nazzi...
2019. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Azt se értették, mikor terhesen csak feküdtél. Lehet, hogy az a baj, hogy nem tudsz belőle megélni?
2019. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Az életben nem dolgoztál egy percet se. Honnan tudnád, hogy milyen a munka?
2019. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom, hogy mit nem tudok elolvasni, de hol írta a kérdező, hogy soha nem dolgozott egy percet se szülés előtt?...
2019. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

80 % os, te valami külön beszélgetésben vagy a kérdezővel?


Mire írod ezeket a válaszokat?

2019. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Nazzit itt sokan felismerik. ;)

Ugye?

2019. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!