Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gurulós...

Mi a véleményetek a gurulós iskolatáskáról?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki gyereke ilyet használ? Mik a tapasztalatok?

Alapból jó találmánynak tűnik, (főleg azt nézve hogy az is csoda lesz ha a lányom eléri a 20 kilót mire 7 lesz - elég kicsi rá az esély), viszont nem tudom mennyire lehetnek strapabíróak, tisztíthatóak - még élőben nem volt szerencsém megvizsgálni


2019. júl. 15. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Sok haszna nálunk nem lett volna, mivel nálunk csak azokat a füzeteket, könyveket küldik haza az iskolából, amiben lecke és tanulnivaló van, tehát egyáltalán nem nehéz a táska, simán elbírja egy kisgyerek.

Meg aztán feltételezem, hogy nem egyedül fog a gyerek iskolába járni, valaki vinni fogja, érte fog menni, nálunk legalábbis így volt elsőbe, sőt, másodikba is, tehát vagy a kocsiba, vagy a biciklire fel lett rakva a táska, nem a gyerek cipelte.

2019. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom felsős, de gurulós táskája van. Nem emelhet 3 kilónál többet, szóval neki muszáj volt...


Szereti ő is, és szerintem is jó.

2019. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gurulós táska átlag magyar járdán tuti keréktörés :D


Első néhény évben kevés cuccot cipelnek, uzsi, tolltartó, max 1-2 könyv vagy füzet. Ezért felesleges.

Később pedig macera, egyik teremből másikba vinni kényelmesebb vállon.


Persze ha muszáj, az más...

2019. júl. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerekemnek volt, nagyon szerette. Könnyű volt tisztítani- csak le kellett törölni- könnyű volt használni. Általános iskola első 2 évében tökéletes volt
2019. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk azért nem vált be, mert a gyerekek az iskolán belül négy emeleten mozognak folyamatosan (felső), ezért a lépcsőn folyton cipelni kell, és a miénknek nem volt vállpántja. A kereke miatt meg ugye nehezebb eleve. De alsóban jó volt, mert elhúzta az iskoláig, ott meg végig egy teremben voltak a földszinten. Szóval ha sokat kell lépcsőzni vele, akkor nem praktikus. Egyébként a miénknek olyan volt a kialakítása, hogy a kereke miatt kisebb volt a belsejében a hely, amire szükség lett volna felsőben. Így felsőben ultrakönnyű sima háti iskolatáskát kapott.
2019. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam: még azt nem válaszoltam meg, hogy mennyire strapabíró és tisztítható. A miénk jó márka volt nagy kerekekkel, így strapabíró volt, és a kislányom is vigyázott rá. A kerekeit viszont minden nap letöröltem fertőtlenítő kendővel, amikor hazajött, mert nem szeretem, ha behozza az utcai koszt. Én mindig fertőtlenítő kendővel tisztítottam az egész táskát.
2019. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!