Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen okot mondtak...

Kinek milyen okot mondtak méhlepény leválásnál?

Figyelt kérdés
Lassan 7 hete hogy elvesztettem a 38 hetes kisfiam,méhlepény leválás miatt.Aki volt hasonló cipőbe,nektek mit mondtak miért történhetett?Tudom oka elvileg nincsen,de mégis mit mondott az orvos?Nekem azt mondta valószínű volt egy vérnyomás kiugrásom,ami "lepattintotta" a méhről.

2019. júl. 16. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát nekem nem volt, de teljes szívemből fogadd őszinte részvétemet. Iszonyat lehetett. Remélem az élet majd kárpótol egy babával.
2019. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudom ritkán van konkrét oka, sajnos beleestél abba az 1%-ba. Fogadd őszinte részvétem! Alig egy hónapja járt így egy szomszédom, ő 39 hetes volt. Náluk sem sikerült megmenteni a babát. Az ok ismeretlen (bár nem vált előnyére szerintem, hogy kb végig dohanyozta a terhességét).
2019. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem placenta praveiam van, azaz a méhlepény fedi a méhszájat. Az orvosom azt mondta hogy vigyázzak mert a méhlepény leválhat. Vérzés esetén azonnal a legközelebbi kórházba kell mennem. Ez is lehet oka a leválásnak.

27 hkm

2019. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3as,ha tapasztalsz szokatlanul aktív mozgást.Nagyon aktívat,akkor is rohanj a kórházba szépen kérlek :-( Én délben éreztem.Utólag tudom az életéért küzdött ,de csak később jött a vérzés.Sajnos ilyenkor már nincs mit tenni.
2019. júl. 17. 07:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetesen volt részleges lepényleválásom (mivel részleges volt így a kisfiam velünk maradt), közel tapadt a méhlepény a méhszájhoz. De nekem volt durva pajzsmirigy túlműködésem, amit elötte héten diagnosztizáltak, attól is lehetett. Nagyon sajnálom a történteket, fogadd őszinte részvétemet így ismeretlenül is!
2019. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem tudhattad, előzmény nélkül más se tudta volna! Nem a te hibád ami történt! Kívánom, hogy találj rá a lelki békédre!
2019. júl. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!