Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sétahajózni 9 hónapos babával...

Sétahajózni 9 hónapos babával holt ágon? Veszélyes?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 15:38
 1/10 A kérdező kommentje:

Mióta volt a hableány azóta ugye para a hajózás.

De a Duna az folyó. Ez még holt ág

2019. júl. 17. 15:39
 2/10 A kérdező kommentje:
*meg
2019. júl. 17. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi erővel autóba se szálljatok mert az is veszélyes....
2019. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem egy kis tutaj nyilván amivel megyünk.
2019. júl. 17. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Napinta van autóbaleset, akkor autóba sem ülsz? Zuhant már le repülő, ezért repülőre sem ülsz többet?


Amúgy nyilván más egy holtág, mint egy erős sodrású, magas vízállású Duna korom sötétben, és a holtágon nyilván szállodahajó sem közlekedik. Mindezzel együtt, ha a Hableányhoz hasonlóan 7 másodperc alatt süllyed el veled a hajó, akkor azért jó eséllyel fullad meg az ember.

2019. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyes, de nem tudom mennyire elvezne. Ha miatta mentek csak, lehet jobban jártatok valamilyen más programmal. Ha egyébként is mennetek, akkor erezzetek jól magatokat
2019. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem veszélyes nyugodtan menjetek. Attól hogy 1x történt egy ilyen, még nem kell félni, ráadásul a holtágon kevesebb a forgalom és kisebb a vízveszély.


Ezt a hableányos sztorit meg megint ügyesen felfújta a sajtó. Most ez van porondon. Ez most kb. olyan mint annak idején a sítáborosok buszbalesete. Akkor a buszutak lettek felfújva, most a hajók. Ennyi.

2019. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is para azóta a hajózás, de azért mert túl félős vagyok, ugyanakkor soha nem kérdezném meg a neten menjek-e hajózni, normális ember tudja, hogy hajobaleset kb. 50 évben egyszer van itthon, autobaleset meg naponta, ciki ez a kérdés.
2019. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

A Dunára néz a lakásunk, naponta sok sétahajót látok. Hiába volt a Hableány, nem egy turista nézelődik rajtuk. Ugyanúgy vannak a hajó belsejében, mint a tetején. Az a hajó éjszaka ment ki, még mindig emlékszem, milyen gáz volt akkor az idő. Gondolom nem sötétben és felhőszakadásban akartok hajóra szállni. Még ide a Dunára is fel mernek szállni az emberek, te meg egy mezei kis holtágon parázol. Nyilván történhet baj (ahogy az úton, vagy repülőn is), de ennek nagyon pici a valószínűsége.

Én simán mennék, ha nem lennék mindig rosszul tőle.

2019. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem pont erre gondoltál, hanem a balesetre, de én várandósan alig bírtam ki a sèta hajókázást a meleg miatt. Fent tűzött a nap, alig lehetett megmaradni, lent pedig borzasztó állott levegő volt.
2019. júl. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!